Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi cukorbetegség...

A terhességi cukorbetegség szülés után elmúlik?

Figyelt kérdés
Kb mikor múlik el? Azonnal a szülés utáni napokban már jó a vércukor érték, vagy hetek kellenek?
2016. ápr. 20. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Ki kell vizsgálni.
2016. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha enyhe mértékű és nem vagy túlsúlyos, akkor azonnal. Nekem volt. 50 kg-ról indultam, 60-nal mentem szülni. Addig tartottam a diétát, szülés közben meg betoltam egy tábla csokit - orvosi engedéllyel, javaslattal.

A súlyom visszaállt, 1 kg plusz maradt rajtam csak. A vércukor értékeim is rendeződtek.


Arra viszont figyelmeztettek, hogy ez előjele az időskori cukorbetegségnek, így a menopausa után fokozottan figyeljek a vércukor szintemre.

2016. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után kb 2 héttel múlt el.
2016. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!