Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon enyhén barnás folyás 6...

Nagyon enyhén barnás folyás 6 hetesen?

Figyelt kérdés
Az imént voltam pisilni és a wc papír enyhén barnás volt. Ti mit csinálnátok? Azon nyomban rohannátok az orvoshoz, vagy várnátok pár órát, hogy folytatódik-e? Nagyon ideges vagyok, de vaklármázni sem akarok, pláne vaklármára fölösleges gyógyszert íratni!
2016. nov. 25. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Felhívnám az orvost telefonon ;)

Egyébként nem rohannék, fél órán belül lecsekkolnám újra, de ha akkor is ilyen, akkor mennék dokihoz.

2016. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is így indultam neki de bevallom annyira aggasztott az az egyszeri adag, hogy inkább azt mondtam folyamatosan van. Igaz nekem első babámmal folyamatos barnázásom volt és kaptam utrogestant, most se riadtam vissza (akár a felesleges) progipótlástól szóval úgy voltam vele inkább szedem feleslegesen, minthogy bajt jelentsen.
2016. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A túl sok progi nem árt neki? Mert akkor lehet, hogy inkább én is bevállalom a kamuzást, csak nehogy baj legyen, nehogy aztán késő legyen :S
2016. nov. 25. 09:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként pcos-om van, így hormonálisan alapból nem vagyok túlságosan rendben...
2016. nov. 25. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én rohantam az ügyeletre (szombat este) ezzel 5 hetesen. Kaptam Utrogestant, de két hétig barnáztam még úgy is. Nőgyógyász hetente megnézett ebben az időszakban UH-val.
2016. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem árt. Nem véletlen, hogy pl vetélés után elővigyázatosságból is felírják. Más oka is lehet a barnázásnak, UH lesz és kézi vizsgálat.
2016. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én azonnal mentem,kaptam progipótlást és Rutascorbint. Nem ártasz a hormonnal akkor sem,ha nincs rá szükség,de legalább megnyugszol.
2016. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Elmentem a dokihoz, írt fel Utrogestant. Az UH nem mutat semmi problémát, legutóbbi UH óta szépen növekedett. Akkor még nem látszódott semmi, csak a petezsák, de már látszik a szikhólyag is, tehát fejlődünk :) Remélem, nem lesz gond, már megbeszéltem a pindúrral, hogy nem ér visszatáncolni, szóval most már szorgalmasan fejlődjön! :)
2016. nov. 25. 16:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit lehet azon lepontozni, hogy híja fel az orvosát? Kretének...
2016. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!