Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből még szívhang jövő...

Lehet ebből még szívhang jövő héten?

Figyelt kérdés

Nincs mensim szoptatás miatt. Maximum Okt.26-án foganhatott a baba. Ezelőtti hét hétfőn 3mm petezsák volt. Tegnap már 28*17mm petezsák volt..

A DOKI ezt írta,bár nekem ilyet nem mondott:

Benne magzati elem látható. Szívműködés még nem detektálható.

Kb. maximum 6hét 1 napos voltam tegnap de a doki nem számolt.


2016. nov. 25. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Szép nagy a petezsák, az embrió meg eleinte nagyon pici, gyakran tényleg csak sejthető, hogy ott van. Szóval 1 hét alatt szép fejlődés a petezsák méretéből kiindulva. Azt írod max okt 26-án foganhatott, ha akkor volt az utolsó együttlét, akkor még onnan is lehet pár nappal később mert a kiskatonák napokig is várakoznak.
2016. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia kedves 1 es. Okt 23dikán voltunk együtt. És hozzá adtam a max 72órát :)
2016. nov. 25. 08:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Tuti biztos, hogy lesz szívhang! A petezsák jó nagy, a baba is rendesen látható lesz benne jövő héten :) nekem 5 hét közepén még a magzat nem is látható, 6mm petezsák, szóval ti sokkal gyorsabban cseperedtek, mint mi
2016. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
remélem meg próbálok nem idegeskedni és szedem a Gravidát tovább de olyan neheze megy el ez a egy hét :(
2016. nov. 25. 08:56
 5/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 6+1-hez is jó ez így. Jövő héten egyértelmű lesz az embrió jelenléte és lesz szívhang is! :)
2016. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat hetesen nekem is csak petezsák volt, nyolc hetesen pedig már ott volt benne az embrio szívműködéssel. Ne idegeskedj.
2016. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát remélem a dokinak elég rossz a szeme és a gép se mai darab. de ha már magzati elemet látott akkor biztos minden rendbe lesz :) egyébként enyhe görcseim vannak iszonyú aluszékony vagyok és rengeteget eszem :D
2016. nov. 25. 15:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok, biztos rendben lesz minden :) Majd írd meg, ha kedved van!
2016. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ha minden rendbe lesz jelentkezzem de csak csütörtökön lesz kontroll :(
2016. nov. 28. 16:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) Jól van a baba van szívhang CRL:18mm és 8-9hetes vagyok :D
2016. dec. 1. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!