Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy jövő hétre elő...

Van olyan hogy jövő hétre elő vagyok jelezve abortuszra, magzati szívhang leállás miatt, de a folyamat magától előbb beindul?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen, előfordulhat. A szervezet észreveszi, hogy ami benne van, az elhalt, és kiveti magából.


Sajnálom.

2009. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen, lehet :(

Hány hetes voltál?

2009. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nálam is így volt tavaly, pont akkor reggel indult be, mikorra be voltam rendelve. 8 hetes voltam. Sajnálom a történteket! (viszont a másik babám szinte azonnal megfogant az ab. után). Vigyázz magadra.
2009. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a 10.ben
2009. dec. 9. 16:24
 5/10 A kérdező kommentje:
És amikor otthon csak úgy beindul, akkor nagyon vérzik, vagy csak fáj? Mire számítsak? Csak mert a férjem csak jövő héten jön meg az üzleti útról, s érdeklődöm, hogy hány embert iktassak be, ha esetleg valami baj lenne előbb!
2009. dec. 9. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is 8 hetesen halt el, és a 10. héten volt a missed ab.
2009. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem simán (és erősen) vérezni, de már pont a kórházban voltam, egy órával később már vittek is a műtőbe, de nem azért mert sietni kellett,hanem akkora volt időpontom. Nekem nem fájt. (csak lelkileg, de úgy nagyon).
2009. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 10 hetesen vesztettem el a babámat.Egyik este csak ugy magától elkezdődött a vérzés.Eleinte nem volt sok, mint a mensi első napján.Nem görcsöltem, nem fájt semmim.Kb. rá 2-3 órájára jelentkeztek apróbb görcsök, de nem volt vészes.A lelki része sokkal jobban fájt.

Gondolom te irtad ki azt a kérdést is, hogy érzel e majd fájdalmat.

Nyugodj meg, semmi fájdalmat nem fogsz érezni, altatva leszel. Kb. 10 perces a beavatkozás és te már az ágyban fogsz felébredni.Nos, akkor viszont jó ha lesz veled valaki.Szörnyen sajnálom, teljesen átérzem a helyzeted.

Kitartás, és csak előre, nem szabad befordulni, utánna szomorú cikkeket olvasni vesztésekről, sőt ne is keress semmi ilyesmit a neten.

Kívánom, hogy minél előbb tul legyél rajta mind testileg mind lelkileg.

2009. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia! az én babám a méretek szerint 9 hetesen halhatott el, a 12. héten uh-n vették észre, mi történt, semmi jele sem volt. Szóval még az is előfordulhat, hogy akár három hetet is kibírsz úgy, hogy magától nem indul be a vetélés/kilökődés.
2009. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni előre. Mikor nálam kiderült, aznap végigjártam mindent, ami szükséges, a doki eléggé rámijesztett, hogy reméljük addig magától nem indul be. Másnap volt a laminária és harmadnap a beavatkozás.
2009. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!