Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progesteron exektisböl 200...

Progesteron exektisböl 200 mg-ot szoktak adni terhesség elején vagy az sok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én annyit szedek. 200mg-bol napi egy szem
2016. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mikor és hogyan kell majd abahagynod?
2016. nov. 25. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2x1et szedtem és utróból 2x2 hüvelxgolyót, tehát napi 800mg progit. Csökkenteni a 12-13 héten kezdtem 2-3 naponta 200 mg al kevesebbet vettem be.
2016. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12-ik dpo-n teszteltem pozitívat, onnantól kellett elkezdenem szedni. Hogy mikor kell abbahagyom, azt még sajnos nem tudom, vetélés megelőzése végett kell szednem. Előtte az utrogestan sajnos nem vált be :(

Neked mit mondott a dokid? Meddig kell szedned?

2016. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12.hét.Csak közben olvasgattam és azt látom, hogy sokan irják, hogy nem való terheseknek. És nem értem.
2016. nov. 25. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 6 hete hagytam abba, a 12.hétig 2x1-et szedtem, majd még egy hétig napi egyet.

Az első babámnál utrót szedtem, aztán most hogy ezt írta ki a doki, én is olvasgattam utána, először megijedtem, amikor írták, hogy nem terhesnek való, aztán elolvastam az utró tájékoztatóját, meg ezt is és kb ugyanaz, plusz ami kommenteket olvastam én (több kérdésnél is) ott mérget veszek, hogy ugyanaz az ember hangoztatta, hogy ne szedjük terhesen...

Aztán megnyugodtam, mert inkább bízok a dokimban, mint egy noname valakiben, aki lehet bármiféle alap nélkül osztja az észt...

A kicsink hála ég köszöni szépen, jól van odabent :)

2016. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. nov. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!