Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés a 3. harmadban?

Székrekedés a 3. harmadban?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy kb hetente egyszer járok wc-re,szörnyű székrekedés kínoz. Az inger megvan,de egyszerűen nem tudom magamból kipréselni. Nem merek túlságosan erőlködni. Van valaki ilyen helyzetben? Hasznos tanácsokat várok.

2016. nov. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az anyagcseredet kellene felgyorsitani, rendes megoldast csak az jelent.

Nekem pl eleg volt a sok magas rosttartalmu gyumolcs, zoldseg es sok-sok viz kombinacioja, plusz a reggelt egy bogre forro itallal inditani.

De vannak egyeb dolgok, amit terhesen is hasznalhatsz, pl az utifumaghej. De mellette sok vizet kell inni szinten, az nagyon fontos.

2016. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a 3. harmadban járok, nekem nincs ilyen gondom szerencsére.

Én minden reggelt tejeskávéval indítok (csak mert szeretem).

Minden nap eszek gyümölcsöt, iszok rostos gyümölcslevet és minimum másfél liter enyhén szénsavas vizet továbbá minden nap szoktam enni joghurtot.

2016. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggel igyál nagybögre meleg folyadékot(lehet kávé is v citromos víz..)

Ha nem segít ajánlom a hunyadi gyógyvizet vagy a szűztea kapszulát. Este beveszel egyet bő folyadékkal és reggelre megjön a hatás.

2016. nov. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben elkezdődött már rengeteg víz és rostdús étkezés ami bevált. Majd 30 hetes kor körül ennek ellenére visszajött, volt mikor 1,5 hétig nem tudtam wc-re menni. Szilvalekvárt ettem néha ez is segített valameddig de itt már nem. Én néha erőlködtem, gondot nem okozott.
2016. nov. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átérzem, én az első harmadban szenvedtem vele rettenetesen. Sok ötletet kipróbáltam, de végül nálam a legegyszerűbb vált be: reggel megittam egy nagy pohár vizet (de nem tíz perc alatt, hanem kb. két-három húzásra), majd arra egy jó meleg tejeskávét.
2016. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!