Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusban 1000 km fogok...

Júniusban 1000 km fogok utazni autóval. Van valami jó ötlet, hogy jobban átvészeljem a hosszú utat?

Figyelt kérdés
Írjátok azt is le, hogy nektek nyüg volt -e az utazás vagy nem. 18+5 kismami.
2010. ápr. 30. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Olaszországba mentünk így. Nekem sokat jelentett, hogy elől ültem, úgy döntöttem az ülést ahogy akartam, ablakot kicsit lehúztam, sok-sok innivaló és apró a WC-re. Szerintem kibírható.
2010. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyűg, mert én még a helyijáratos buszon is szerettem utazni :))) Vigyél magaddal jó kis zenéket, olvasni nem jó, mert hányingered lesz. Egy kisebb törölközőt vizezz be, tedd nylonzacskóba, kicsit meg tudod törölni az arcod, ha szükséges. Szőlőcukor is jó, mert energiát ad anélkül, hogy hízlalna.
2010. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 14 hetesen mentem 1400 km-t. Egyáltalán nem volt nyűg számomra. Viszont 2-3 óránként megálltunk sétálni pár percet és hideg innivalót venni. A hideg innivaló nekem nagyon jól esett. Felfrissitett. Az ülést jól hátradöntöttem ha kicsit éreztem a hasamat és úgy kényelmes volt. Jó utat!
2010. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Nem utaztam még haza kocsival mióta kismama vagyok(külföldön élünk) azért kértem a tapasztalatokat. Gondoltunk arra is , hogy megfelezzük az utat és elalszunk egy motelba vagy valahol és reggel indulunk tovább.Köszönöm a válaszaitokat még egyszer.Jó babavárást nektek!
2010. ápr. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!