Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hét környékén egy napon...

9. hét környékén egy napon belül 7 orálusan kapott orgazmus csinálhat valamilyen gondot?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Úgy tudom, hogy a fertőzések miatt veszélyes, nem ajánlott. Ha mindenképpen szükséged van rá és esetleg valamilyen probléma miatt a normál együttlét nem megengedett, akkor legalább alaposan mosson fogat a partnered és öblögesse ki a száját. Nyilván ez nem fertőtlenít, de legalább az ételmaradék és esetlegesen, ha dohányzik, akkor kátrány és nikotin nem kerül a nunidra...
2016. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megvolt. Hagyományos sexet most nem "alkalmazzuk". A méhösszehúzódások nem árthatnak ilyenkor még?
2016. nov. 26. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nem jo a méhösszehúzódás! Bevérzést okozhat, vetélést is. Ha UH-n méhösszehúzódásokat lát az orvos, akkor például gyógyszert is ír fel rá. Az orgazmus pedig ugyebár méhösszehúzódást okoz. Terhesség alatt a progeszteron hormon csomó mindenért felel, ami a baba megtartásához szükséges, így például izomlazító hatása is van. Az izomlazító hatás okozza azt, hogy székrekedésük van a kismamàknak, de természetesen nem ez a feladata, hanem az, hogy ne legyenek méhösszehúzódások. Nem akarlak paráztatni, de 7 orgazmus az nagyon sok méhösszehúzódást eredményez.
2016. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a nagy terhességeknél okozhat problémát?
2016. nov. 26. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 11 hetesen látott az orvos az ultrahangon összehúzódásokat és azonnal el kellett kezdenie gyógyszert szedni. A terhesség alatt végig veszélyes a sűrű összehúzódás. Valamennyi összehúzódás alapból van, orgazmus nélkül is. Ezeket leállítja a progeszteron hormon, de az orgazmus által fellépő erős összehúzódásokat nem képes megakadályozni.
2016. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 7 az elég sok, bár azt mondják, hogy egészséges terhességnél nem veszélyes a szex, de 7 orgazmus szerintem kicsit extrém. Szerintem ezentúl azért 1-2-nél többet egyszerre ne igazán. De irigyellek egy kicsit, engem eltiltott a doki :(
2016. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan terhességem, ahol el voltam tíltva. Olyan, mint a fogyókúra, akkor méginkább akartam volna. De, megálltam. :)
2016. nov. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!