Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy férfit zavar, mikor...

Ha egy férfit zavar, mikor egy nő hanggal is kifejezi örömét az orgazmus alatt, az utalhat valamilyen pszichés zavarra? Az Asperger-szindrómának vagy a nárcisztikus személyiségzavarnak lehet ilyen megnyilvánulása?

Figyelt kérdés
szexualitás, Asperger-szindróma, nárcisztikus személyiségzavar, orgazmus, pszichés zavar

2016. máj. 22. 20:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, először hirtelen rossz helyre írtam be a kulcsszavakat.
2016. máj. 22. 20:03
 2/17 anonim ***** válasza:

NEm, ez csak annyi, hogy nem szereti, ha mások is hallják, amit éppen csinálnak.


A párom Aspergeres és kimondottan tetszik neki, ha néha hangokat is adok ki. (Persze nem úgy, hogy mások hallják)

2016. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De neki ilyenkor alábbhagy a kedve, és ez akkor is így van, ha sehol senki, aki meghallhatna bármit is. Amúgy ő is néma ilyenkor, és egyébként is elég kevés alkalom van, amikor hangot ad az érzelmeinek (nevetni sem szokott hangosan), és a mozdulataival sem fejezi ki, ha jól érzi magát, vagy ha dühös.
2016. máj. 22. 20:13
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem az Aspergerrel vagy bármilyen személyiségzavarral hoznám összefüggésbe, ha egy partnert zavarnak az érzéki hangok, hanem az zavarhatja, hogy mások is hallhatják vagy zavaró számára az éles / magas / mély / visszafojtott / üvöltős / szaggatott / nem szokásos / fulladásszerű / kritikátlan / vagy más hangok.
2016. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha a párodat zavarja, akkor vagy maradj csöndben, vagy keress olyat, akit nem zavar
2016. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem az én páromról van szó - bár mindegy is.
2016. máj. 22. 20:23
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak furcsa, hogy valakit pont az zavar, ami által visszajelzést kaphatna, hogy amit csinál, az jó a másiknak, és ahelyett, hogy örülne a nő örömének, inkább lelankad. A férfiak többségét általában inkább ösztönzi, és jólesik a férfiasságuknak, ha a nő nem néma az ágyban, nem?
2016. máj. 22. 20:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, hogy kinek mi jó az ágyban! Ami az egyiknek izgató, az a másiknak lankasztó... Engem is zavarna, ha túl hangosan sikonyál, annál az is izgibb, ha hangosan zihál, szuszog, mert abból is leszűröm, hogy tetszik neki...
2016. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát tök mindegy mire utal, de elég tré lehet síri csendben, fapofával dugni!


Szerintem attól nem lesz jobb a szex, ha kiderül, hogy valami mentális baja van.


Vagy ha kiderülne, hogy ez mentális gond, akkor inkább vele maradna? Benyelné, hogy ez így lesz és kész? Vagy miért kérdezed?

2016. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ha mentális zavar, akkor talán egy szakember segíthet neki abban, hogy megtanulja jobban kifejezni az érzelmeit, mert szerintem itt lehet a gond. Ezért zavarhatja az is, hogy a másik erre jobban képes, mint ő.


A testvérem barátjáról van szó egyébként, és a tesóm amúgy eléggé odavan a srácért.


Vagy lehet még nárcisztikus személyiségzavar, ami azért jutott eszembe, mert ők azok, akik annyira önzőek, hogy még ilyenkor is képesek lehetnek lehetnek csak magukra gondolni.

2016. máj. 22. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!