Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek/szülésetek...

A terhességetek/szülésetek mennyire hasonlított az anyukátokéra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek, semennyire. Anya vegighányta mindkét terhességét, állandóan elájult. Szülései brutálisak voltak, nem tágult. Amikor engem szült, majdnem elvérzett, szülés után még 3 órán át tolófájása volt. Orvosok csak álltak, néztek, azóta sem derült ki az ok. Öcsém szülése alatt kijött a köldöksérve, közvetlenül szülés után műtötték, mert kizáródott. Én az első lányom 16 óra alatt szültem, lassan, de biztosan. Fájdalom 10-es skálán 10. A második lányom 2 óra alatt meglett, 10-es skálán 5-ös fájdalommal. Bocsi, hogy hosszú lett.
2016. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En meg nem szultem, de az ukanyamtol anyamig mindenkinek (uk/ded/nagymama/anyum , ill ezen az agon unokatestverem) nehez szulesei voltak, hosszadalmas vajudassal, csecsemohalallal, csaszarmetszessel-szval felek kisse.
2016. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem nagyon bár én is sokáig vajúdtam de én fejvégű babát szültem, én farfekvéssel születtem. Engem végig étvágytalanság gyötört, anyukámat nem hiszem, mert 25 kilót szedett fel velem. 42 hétre születtem, én kicsivel a kiírt előtt szültem. Ő egyáltalán nem volt rosszul, én csak 2 hétig.
2016. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám és az anyai nagymamám terhessége nagyon hasonlított, semmi hányinger, sok hízás (25-30 kg), gyors, komplikáció mentes szülés és terhesség. Anyukám "túlhordott" tesómat és engem is.

Anyukám tesójának volt a két gyereke között egy vetélése (missed ab lett), vérzése előtte, a második gyerekével és vérzett, enyhe hányingere volt, gyors, komplikáció mentes szülés.

Anyai ágon mindenki nagy gyereket szült, én 3,5kg voltam, tesom 4kg.

Apai nagymamám rengeteget hány, sokat volt kórházban, 9 hónap alatt csak fogyott, mintha vérzékenysége is lett volna, vagy ilyesmi, otthon bábánál szülte mindkét gyerekét ('60-as évek), tudtommal a szülések komplikáció mentesek voltak.


Én 10 hetes vagyok jelenleg, erős hányingerrel küzdök, és 2 hétig véreztem, eddig 1 kilót fogytam... A többi majd kiderül. :)

2016. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasonlított, hála az égnek. A terhességem teljesen tünetmentes volt, Édesanyám 3. hónaptól hányt reggelente jó ideig. A kislányom 4 óra alatt született, nem szakadtam vagy repedtem, én viszont 24 óra alatt születtem és a köldökzsinór a nyakam körül volt és Anyumnak olyan "remek" élmény volt, hogy testvérem nem is lett.
2016. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyum 3 terhessége alatt egyetlen egyszer hányt összesen. Én az első 3,5 hónapot végighánytam. Szóval semennyire eddig. 21hkm
2016. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanolyan volt a terhességem a lànyommal, a fiaimmal meg tök màs.

A szüléseim eddig kicsit ugyan lassabbak,meg nekem nem folyt el a magzatvizem, de ugyanolyan fàjdalommentesek és pl elsőhöz képest gyors volt,màsodik pedig rövidebb.

2016. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!