Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1-2 hete lefekudtem a baratommal ,ahogyan tegnap is. Tegnap nem hasznaltunk gumit, reggel tortent felkeles utan.. folyamatos hanyingerem van, es az etvagyam is nagyobb lett.. (ez szerintem az 1-2hetestol vannak) Feher folyasom van ,es ennyi az egesz, mas jel nincs.. Szerintetek lehetek terhes ? 15eves vagyok , negativ valaszok johetnek ,mert tudom ,hogy meg en magam is gyerek vagyok ehez. De ha a baratom ,aki 16eves azt mondja hogy tartsuk meg ,akkor megtartom. Ha azt mondja hogy vetessem el ,akkor el fogom vetetni.

2016. nov. 27. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
November 19*en fekudtem le vele
2016. nov. 27. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy benyeltél valami bacit esetleg attól lehetsz beteg de 15 évesen sex és ha ha terhes lennél megtartanád uram isten te még gyerek vagy
2016. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha teherbe is estél 1-2 hete, még akkor sem lenne hányingered, ez nem így működik.

De nem lenne jobb rendesen védekezni? Azért ez nem játék...

2016. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Válasz a kérdésre: nem, nem terhesség miatt van.

2. amit nem kértél: uramisten eszeteknél vagytok? Tudod hány szerelmed lesz még életedben? ha egy 16 éves kisfiú megtartaná, te is benne lennél? Felnevelni ki fogja azt a babát? Elmentek 3 műszakban dolgozni? Tanulást abbahagyni? Azt gondolod nem unnál bele a "babázásba" 2 nap alatt?

Sürgősen beszélj az anyukáddal, és rögvest kezdjetek védekezni!

2016. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ah nem vagyok terhes ,mivel megjott ma:) koszonom azert a segitseget mindenkinek.:)
2016. nov. 30. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!