Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a nyákdugó?

Milyen a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Azt mekkorának kell elképzelni? Nekem egy kb akkora valami jött ki mint egy 20ft-s. Átlátszó, kicsit fehéres, nyúlós valami volt. Ez volt kb 1 hete. Ez lehetett az? Vagy annak darabja volt?
2016. nov. 28. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az csak egy kis darabja volt.


Itt megnézheted:

[link]

2016. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bár van olyan, hogy visszatermelődik, ha csak egy darabja megy el.

Attól is függ ez, hogy hányadik hétben vagy, hogy a szülés már közel van-e.


Meg ha esetleg együtt voltál előző nap a pároddal, akkor a nyákkal keveredett sperma is kísértetiesen hasonlít rá, az is távozhatott másnap...


első voltam

2016. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amikor ez történt akkor voltam betöltött 37 hetes. Nekem ugyan ilyen volt, csak kisebb, és átlátszó, vagyis kicsit ilyen fehéres..de inkább átlátszó mint fehér, de állagra ugyan ilyen volt
2016. nov. 28. 11:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Túl sok jelentősége most már akkor nincs, főleg ha egy hete találkoztál vele és azóta semmi folytatása nem volt.


Nekem tegnap kezdett távozni, de nekem vérrel keveredve és azóta is jövöget darabokban. Hol folyékonyabb, hol szilárdabb, de nekem már itt az ideje...

2016. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azóta én is látok ilyen darabokat, csak kisebbeket. De nekem nem véres. Nem tudom, minden esetben véresnek kell-e lennie.
2016. nov. 28. 12:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kell.

A vér már a tágulást jelzi.

Ellehetsz még így egy-két hétig is.

De ha beindulna, akkor sincs semmi.

Más is történik? Vannak jóslóid?

2016. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt 1 héttel kezdett el távozni kis darabokban, akkor még nem volt véres. Szülés napján jött ki a nagyja, kb fél tenyérnyi, vérrel keveredve.
2016. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából a méhnyak már 1cm-re megrövidült és 1 ujjnyira nyitva a méhszáj már lassan több mint 1 hete. Jóslóim vannak igen
2016. nov. 28. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor minden bizonytalan.

Készülődik a szervezeted, de hogy még mennyi időre van szüksége, azt nem lehet tudni.

2016. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez lehetett a nyákdugó? Ha már az egész méhszáj ki van nyílva 1 ujjnyira?
2016. nov. 28. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!