Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok? 17/L

Lehet hogy terhes vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
Hormonmentes fogamzasgatlot hasznalok (nem szabad hormonos fogamzasgatlot szednem egeszsegugyi okok miatt) es 3 honappal ezelott voltam utoljara egyutt a baratommal. Egy hettel azutan ha jol emlekszem rosszul voltam, de pont utana kaptam egy virust ugyhogy betudtam annak. A menstruaciom sem maradt el, viszont edesanyam mikor teherhes volt neki ugyanugy megjott. A melleim es a hasam is latszolagosan nott, es a hasfalam kemeny. Neha szokott hanyingerem lenni es gyakram jarok pisilni.

2016. nov. 28. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi az a "hormonmentes fogamzásgátló", amit használsz???


Emellett a legokosabb lenne egy tesztet csinálni.

2016. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Ne egyél annyit, akkor nem hízol!

Egy hét után csak vírus lehetett.


Mindazonáltal remélem, gumi az a hormonmentes, mert más nem való egy 17 évesnek (pharmatex és tsai csak olyanoknak, akinek nem gond a gyerek!).

2016. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem is inkább tesztelj. :)
2016. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
menj el orvoshoz?
2016. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen fogamzásgátló?Teszt mit mutazlt?
2016. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a teszt eszedbe sem jutott.
2016. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
A hasad nem fog 3 hónap után nőni... De egy terhességi teszt többet tudna mondani.. gondolom Pharmatex-et használsz... Nem igazán megbízható szóval olvass utána a Pharmatex baba kifejezésnek...
2016. nov. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Elmondanám, kedves válaszoló, hogy rajtam 8 hetes terhesség már simán látszott (ruha nélkül) . Még a tesómnak is feltűnt hogy no a hasam... Alkat kérdése kinek mi látszik.
2016. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 H_Vivien ***** válasza:
93%

#8: 8 hetesen??????? Csatlakozom, csak én 6 hetes vagyok és akkora a hasam, mint a kisfiamnál 3 hónaposan. Szóval NEM csak 3 hónapos kor után látszik a has, ez minden nőnél más! Én, egyáltalán nem zabálok, mielőtt ezt kapnám.

A kérdezőnek meg legyen már annyi esze, hogy csinal egy tesztet, az majd megmondja.

2016. nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

H_Vivien

Többedik terhesség hamarabb látszik....

2016. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!