Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok kb 2...

15 hetes terhes vagyok kb 2 hete nemtudunk szexelni a férjemmel mert fáj belüröl a hüvelyem, jövöhéten kell mennem az órvosomhoz, de kiváncsi vagyok volt már másnak ilyen terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt. 16 hetesen megvizsgált az orvos de nem talált semmit, kenet se mutatott semmit, lactofeelt ajánlott a folyásra. Úgy emlékszem nem oldotta meg amúgy, de a terhességem se kísérte végig, valamikor jobb lett a szex, mint valaha.
2016. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 16 hétig tudtunk szexelni. Terhesség alatt meg vastagodik a hüvelyfal ezért lehet szűkebb legalábbis nálunk ez lett a helyzet mert gyakorlatilag a párom nem fért be.. Neki is meg nekem is fájt.. Később meg jött a hüvelyszárazság.. Hiába volt orgazmusom petting során nem nedvesedtem be... Szóval így 16-20. Héttől már nem tudunk nemi életet élni... 34+4 hkm
2016. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekünk is olyan mintha nem fèrne be ès elèg száraz is vagyok,sikositotol meg viszketek
2016. nov. 29. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt. Nálam nem lett jobb, úgy a 16. hét táján abba is hagytuk, megoldottuk máshogy. Viszont szülés utábn visszaállt a rend. :)
2016. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!