Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok. Elég...

26 hetes terhes vagyok. Elég bő folyásom van kb.2 hete. Nem fáj, meg semmi egyéb panaszom nincs. Menjek ezzel az orvosomhoz, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bűzös (ez bakteriálisra utalna), akkor nincs. Egyrészt lehet a terhesség miatti folyás is, másrészt gombás.
2014. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 porcukormókus ***** válasza:
Ha annyira boseges, nem gondoltal arra, hogy esetleg a magzatviz szivarog? Csak kerdezem, nem szeretnelek megijeszteni!
2014. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. héttől kezdődött, de szerintem normális, legalábbis nálam, azért gondolom így mert már a terhességem előtt is bő folyásom volt és semmit nem talált a doki.
2014. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sajna sok volt, annyira híg és bő, hogy be voltam én is rezelve sokszor, nem-e a magzatvíz szivárog. De nem. Van, akinél ilyen. Ha meg akarsz nyugodni, említsd meg a dokinak, amikor legközelebb kontrol lesz. Bár gondolom ezt fogja mondani, amit én.
2014. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!