Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszten voltam...

Kombinált teszten voltam 1:6924 a kockázatbecslés,13+4hetes vagyok Nyaki redő 3.2mm kinek volt ilyen lesz gond szerintetek?

Figyelt kérdés
Minden normális nagyon jó eredmény jött ki vérvételre együtt de kicsit vastagabb a nyaki redő aggódom, bár nem kuldtek genetikára mondván minden jó csak ez magas kicsit
2016. nov. 29. 14:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, úgy érzem megnyugtattatok :)
2016. nov. 29. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Menjél el az Istenhegyi Géndiagnosztikába, ott nagyon korrektül, nagyon alaposan megnéznek.
2016. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Nekünk 4,3 mm volt.

(Ha korábban mérik biztosan vastagabb, ha később, akkor pl a Down babáknál is elvékonyodik, ezért fontos a pontos 12. hét..)


Viszont a mi magas értékünk - ami pontos időben és pontos méréssel lett 4,3 - nem jelentett semmi problémát! :) Mint utólag kiderült, lassabban fejlődött ki a nyirok-keringése a babánknak. Most 3 éves, makk egészséges. :)


Az összes létező vizsgálatot megcsináltattuk a terhesség alatt, mert csak úgy tudtunk megnyugodni...

2016. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is kedden megyek genetikai tanácsadásra, de csak azért hogy nyugodjak meg, orvosom szerint nincs probléma :)
2016. dec. 4. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!