Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nst eredmény nem reaktív....

Nst eredmény nem reaktív. Gond lehet?

Figyelt kérdés

Este bulizik a picur és nappal keveset mozog, nst-n pedig teljesen alszik és semmivel nem lehet felébreszteni. Szerintetek lehet valami gond?

Az orvos nézte a magzatvizet és azt mondta hogy tiszta. Flow uh is jó volt.


2016. nov. 22. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk addig ismétlik az nst-t, amíg nem lesz jó.

Nálatok nem?

2016. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta 3x voltam, mert nekem is mindig aludt. Általában este 1-2-t mozgott. De otthon mindig éber volt, csak nst-n nem. Téged nem hívtak vissza?
2016. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, elküldtek lépcsőzni és csokit enni. 3x másztam fel a 3.-ra és aztán a földszintre, de semmi. Már lassan egy hete ezt játszuk. De amúgy mozog csak nem olyankor mikor kellene. :(
2016. nov. 22. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem megrázta a hasam a szülésznő. arra felébredt a fiam. nem szerettem ezt a modszert. Kakaóscsigát majszolva sikerűlt produkálni.
2016. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj nekem soha nem volt hajlandó mozogni a kisfiam, pedig baromi aktív volt, most kjnt is megállíthatatlan. Pedig én túlhordtam 6 nappal, igy több mint 10 nst-n voltam, rázogathattuk, lökdöshettük a hasamat, ehettem, ihattam kólat, csokit, semmi...már féltem nst-re menni. Talán a savanyú cukor vált be egyedül, de semmi édes :) A legtöbb nst-m értékelhetetlen volt de mindig hazaengedtek, végül indítani kellett a szülést.
2016. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!