Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart még a puffadás?

Meddig tart még a puffadás?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de egyikben sem ismertem magamra.

13+3 hetes vagyok, második baba, mellső fali lepény. Reggelente olyan szép kis pocakom van, de ruhában nem különösen feltűnő még. Aztán ha megeszek akár egy "cseresznye magot" fél pohár vízzel, azonnal 6 hónaposnak tűnök, estére pedig már zavaró is. A gyomrom nő, kigömbölyödik szinte, a nadrágjaim alig jók, már ki kell gombolni őket. Első terhesség alatt nem volt ilyen, és a baba méretei most is átlagosak. Nagyon zavaró, volt más is így, reménykedhetek, hogy elmúlik hamarosan?



2016. nov. 29. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem első baba jön lassan és csak akkor szűnt meg, amikor 15 hetesen elkezdtem nagyobb mennyiségben szedni a magnéziumot (3x1 ampulla MagneB6) és az helyre tette az emésztésem. Onnantól 2 naponta volt ihletem és nem esett nehezemre se a dolog.


Kitartást!

38hkm

2016. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj én nagyon együtt érzek veled :I Bár még csak 7 hetes vagyok, de estére akkorára puffad a hasam, hogy simán 6 hónaposnak nézek ki! És az állandó szélgörcsökről ne is beszéljünk... Nekem elég csak ránézni a kajára, máris felpuffadok tőle és semmi sem kivétel. Nekem ezen és a mellduzzadáson kívül egyáltalán semmi terhes tünetem nincs, de a puffadást nagyon szívesen becserélném akár hányásra is...
2016. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!