Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményekre lennék kiváncsi?

Véleményekre lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés
Már a teherbeesés kérdéseknél feltettem a kérdést de hátha itt járt már igy valaki. Bocsi ezért. 26-27 napos a ciklusom atlagba 27 utolso mensi elso napja oktober 31 volt most hetvegere nem vartam nem is jott meg. Tegnap meg ma neha torlesnel verezgetek hol igen hol nem de ez sem ver hanem ilyen nyák. Szerintetek lehet baba? Tegnap teszteltem full negativ. Koszonom a valaszokat
2016. nov. 30. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, lehet akár beágyazódás miatt is. Várj még és tesztelj pár nap múlva is. Mondjuk én tuti, hogy naponta csinálnám a teszteket addig, amíg meg nem jön, vagy pozi nem lesz.
2016. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A vérezgetés lehet pl ha kicsit túl hevesek voltatok. Arra emlékszem, hogy tavaly 5 napja késett a menzeszem, csináltam tesztet, egyértelmű negatív eredménnyel. Aznap utaztunk nászútra, tudnom kellett. Aztán 3 nap múlva lettem rosszul, másnap reggel pozitív teszt :) ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet hogy korai volt tesztelned, próbáld meg néhány nap múlva újra.

Remélem összejön ;)

8hós baba anyukája

2016. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kedves masodik valaszolo a hevesseg miatt nem lehet mert most 3 napja nem voltunk ugy. Barcsak sikerulne :)
2016. nov. 30. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Akkor viszont egyetértek az elsővel, és tényleg a beágyazódás lehet a ludas. Persze csak ha nem tartós a vérezgetés. Azért ne kiabáljuk el :)
2016. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is ez van. Csak nekem meg nem kesik. Remelem mindketten pozit tesztelunk az ünnepekre! :) drukkolok. En sem tudom mitol lehet
2016. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso szoritok :) 2 es valaszolo: nem tartos ma tobbszor vettem eszre de koze nincs a mensihez de nem is pecsetelo inkabb "torlos verzes" de fehernemun nem hagyott egy foltot sem
2016. nov. 30. 15:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyi van meg hogy pl minden mensi elott faj duzzadt a mell most semmi illetve a hasam is csak hebe hoba fajdogal. Kulonos ez a honap :) koszonom a valaszokat :)
2016. nov. 30. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Koszi, enis drukkolok.

Ird majd meg mi lett! :)

2016. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerult kedves utolso majd ird meg mi lett szoritok
2016. dec. 1. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!