Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhessegnel normalis...

11 hetes terhessegnel normalis az eros fejfajas?

Figyelt kérdés
2 napja megszunt a hanyas, jott helyette ez az eros fejfajas. Normalis? Vagy esetleg valami baj van?

2016. nov. 30. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a kettőndk köze lenne egymáshoz.

vérnyomásod rendben?

2016. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen pont ma merte a vedono.
2016. nov. 30. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

10-14. het kozott gyakran fajt a fejem. Megkerdeztem, normalis.

Hormonalis.

2016. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :)
2016. nov. 30. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sincs összefüggés.
2016. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Simán belefér sajnos. Pár hétig fennáll, aztán megy, ahogy jött.
2016. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyi folyadékot iszol, lehet többet kéne.ha fáj a fejem, mindig iszok 1 pohár vizet vagy kettőt.

meg ugye hormonok is ilyenkor dolgoznak.

2016. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fejfájós, de nekem a terhesség alatt a 6. héttől kb a 14. hétig olyan fejfájásaim voltak, hogy a lefejezéssel történő kivégzés egyenesen vonzó opciónak tűnt. Néha alvással sem múlt el. Kétszer vettem be panadolt, mint halottnak a csók, annyit ért. Végül nekem enyhített valamit, hogy főztem egy nagyon laza hosszú kávét és azt kortyolgattam hosszan (kb egy órán át). Ha este fájt, akkor este, mert annyira szörnyű volt, hogy inkább a nem alvás esélyét választottam. De végül ennek ellenére is tudtam aludni.
2016. dec. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! En is bevettem ejszaka egy panadolt de sajnos ugyanugy fajt. Most mar talan jobban vagyok, hanyingerem sincs mar. Mostmar lehet vissza sem ter? :)


Egyebkent lehet az a gond, hogy keves folyadekot iszok, sose ittam sokat meg nem is kivanok inni!! De mostmar tobbet fogok hatha segit! :)

Koszi mindenkinek.

2016. dec. 1. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!