Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? 16/L tudom sok...

Terhes vagyok? 16/L tudom sok ilyen kerdes van.

Figyelt kérdés

Ha az vagyok akkor kb 12 hetes lehetek.

Eloszor olyan erzesem volt mintha megakarna jonni, es 1 hettel elobb volt verzesem de osszevissza. Aztan a fejem fajt hanyingerem volt es hasmenesem elozo honapba, most mar csak ritkan hanyingerem van es eszrevettem hogy a mellem es a hasam egy kicsit mintha nott volna (vekony alkatu vagyok es lapos hasam volt). Egy 2 hete korulbelul mintha bugyogast ereznek a hasamban, es amikor megyek valahova osztonosen vedem a hasam. Szerintetek?



2016. nov. 30. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ès ha csinálnál egy tesztet?
2016. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Csinálj tesztet.
2016. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Talán tesztet kéne csinálni.
2016. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Eszedbe sem jutott még tesztet csinálni?
2016. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj.Magzatmozgást még nem tapasztalhatnál,bugyogás inkább bélgáz lehet,a puffadás neg annak tudható be.
2016. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején:

Mikor jött meg utoljára? Rendszeresek a ciklusaid?

Mikor szeretkeztél védekezés nélkül?

Miért nem csinálsz egy terhességi tesztet?

2016. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Hányásos hasmenéses vírus van lehet hogy az lappang benned.. De egy terhességi teszt többet tudna mondani.. Jah és Ha Nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan. A megszakításos szex Nem Védekezés!!!!!
2016. dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1 hete volt kb de az is ossze-vissza, es megint elojott ez a mindjart megjon erzes, utoljara nyar vegen voltunk egyutt.

A hanyasos hasmeneses virus 3 honapon keresztul tart? Nem hinnem..

2016. dec. 1. 12:05
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

1. Nyár vége óta nem volt menzeszed???

2. A terhességnek NEM tünete, a hasmenés és fejfájás!!!

3. Honnan veszed, hogy 12 hetes terhes lehetsz???


Ha szerinted 3 hónapos terhes vagy, hogy nem jutott még eszedbe tesztet csinálni????

Vagy majd jössz 6 hónap múlva, hogy vajon a magzatvíz folyik, vagy bepisiltem, mert szerintem mindenórás kismama lehetek???

2016. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!