Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhesen bevállalnáto...

32 hetes terhesen bevállalnátok egy 2 napos autóutat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát, fene tudja...


Kicsi az esély a szülés beindulására, zavaróbb tényező, hogy nagy pocakkal, vizesedve, már nem a legkényelmesebb ennyit autóban ülni. Más kérdés, ha SOS, például egy temetés, akkor jobban átgondolja az ember, de egyéb esetben nem hiszem, hogy szívesen vállalkoznék rá.

2016. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan 2 napig folyamatosan autóban kéne ülni?

Muszáj? Hova mennétek? Minek?

Hogy vagy? Van-e bármi, ami miatt kockázatos a terhességed.

Stb.

Szerintem nagyon sok mindentől függ.

Az a legfontosabb, hogy hogyan érzed magad, hogy egyáltalán utazhatsz-e, és hogy fontos-e neked utazni.

2016. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Angliából szeretnék hazautazni Erdélybe karácsonyra. A páromnak muszáj mennie, s nem szívesen maradnék itt egyedül. Azt mondta h tartanánk szünetet, félúton kivennénk egy szobát valahol.

Amúgy a terhességet eddig nagyon jol viseltem, 1szer sem hánytam,nem voltam rosszul, még nem dagad a lábam se. Az egyedüli terhességi tünetem az hogy nő a pocim :)

2016. dec. 1. 14:39
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem. Magyarországról is utaztam már Erdélybe és borzalmasak az utak. Pedig az "csak" 8 órás út volt, nem is voltam terhes, de úgy is kínszenvedés volt. Veszélyesnek is tartom. Főleg így, hogy akár már az időjárás is bezavarhat. Biztosan nagy forgalom is lesz a sok hazautazó miatt.
2016. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Repülő?
2016. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Egyik proba az az, hogy erdelyben ugy vezetnek aa soforok, hogy en meg gyerekkel se nagyon mernek ott autozni, terhesen pedig kizart, hogy megtennem.

A masik, hogy a sok ulestol verrog kepzodhet a labadban, ami rad es a babara nezve is halalos fenyegetes.

Hogy en megtennem-e ezt az utat?= nem, kizart, semmi esetre sem!!!

Ha a parodnak mindenkepp mennie kell, akkor menjen egyedul, de azert megjegyzem, hogy ha csak nem azert megy haza, mert elore tudva levo, hogy karacsonykor valamelyik nagyon kozeli csaladtag a halalos agyan fog fekudni es el kell tole bucsuzni, vagy akkor lesz a temetese, vagy birosagi idezese van, vagy nem valami hasonlo olyan dologrol van szo, ami teljesen elkerulhetetlen, akkor jo lenne, ha 32 hetesen nem hagyna magadra!!!

2016. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig igen. 34 hetes koromig nekem az ég világon semmi bajom nem volt. Utána fokozatosan előbb a hosszú ülés lett kényelmetlen utána minden de én pl semennyire nem vizesedtem.
2016. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsónak igaza van.
2016. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Mármint 6-osnak.
2016. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

7: itt nem is az autózás a gond, hanem a román utak. Jártál te már arra? És egyébként tényleg félelmetes, hogy hogyan vezetnek és mekkora lyukak vannak az úton, úgyhogy előtte semmi jelzés nincs. Szerintem nagyon veszélyes.

Ehhez még jön a hazaáramló tömeg és esetleg a rossz időjárás.

Kizárt. Még akkor sem, ha nem lennék terhes.

Én már mentem arrafelé. Első út után megfogadtuk, hogy ezentúl csak repülővel :)

2016. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!