Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. het koruli kismamik. Mig...

14. het koruli kismamik. Mig nem mozog a baba honann tudjatok h minden oke odabent?

Figyelt kérdés
Sajna volt egy vetelesem ezelott azota minden kis rezzenestol hasfajastol felek
2016. dec. 2. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Első baba és egy fél órája agyaltam pont ezen, hogy vajon minden rendben lehet-e odabenn, de gondolom, ha baj lenne, azt érezném görcsökben például, vagy nem is tudom. ha nyújtózkodom, vannak nyilaló érzések, de csak egy pillanat az egész, gondolom az normális, ahogy a méh is nő. Szerintem ne aggódj, persze, könnyű ezt így mondani, ha már volt egy vetélésed, ha nagyon aggódsz, szerintem a nőgyógyászodat is meg lehet kérni, hogy nézzen rád, de amíg nincsenek komolyabb "tüneteid", szerintem addig minden rendben van :) mikor, hány hetesen vetéltél el, ha megkérdezhetem...? Mert 12. hétig szelektálás megy még... :)

Nyugodj meg, ne görcsölj, mert az sem tesz jót... :)

2016. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat. 8 hetes volt
2016. dec. 2. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, mit érzel, nekem is vetélés utáni terhessegem van.

Amíg nem éreztem mozogni, folyton aggodtam. A 8 héten vetéltem, addig minden pisi után aggódtam, nincs-e vér.

Aztán a 12 hetes genetika miatt.

A korom miatt cvs is volt, a beavatkozás, majd az eredmény miatt.

Amíg nem érzed, csak bizhatsz a babádban, hogy minden rendben lesz. Minél idősebb a terhesség, annál kisebb az esély a bajra.

Amikor már érzed, az szuper, mert tudod, hogy jól van. Persze most is "rá szoktam szólni", hogy mozduljon, rugjon egyet, ha már régóta nem éreztem :))

Hinned kell abban, hogy minden rendben van! Ki bizzon a babádban, ha nem te, az édesanyja? :)

26 hkm

2016. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem 14.hét körüli vagyok,de nekem van egy Angelsounds szívhanghallgatóm,míg nem éreztem a mozgását én meghallgattam minden nap. Már érzem a ficánkolását de néha még behallgatózok. 21hkm
2016. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érthető a helyzetedben, nekem mondjuk sosem jut eszembe hogy esetleg baj lehet
2016. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első babámmal én is féltem, emlékszem 16 hetes UH előtt még ideges voltam. 19 hetes koromig meg már éreztem, igy onnantól nem idegeskedtem UH-k előtt se meg amúgy se.

Most én második babámmal sokkal nyugodtabb vagyok, bár lehet csak idő nincs annyi sokat izgulni a meglévő gyerek mellett. De így sokkal jobb.

A hasfájástól nem kell félni, az természetes. :) ha szeretnél megnyugodni, be lehet szerezni egy szívhang figyelőt de én azt ajánlom lazíts, próbálj kikapcsolni, minden rendben van! A 12 hetes UH után már nagyon kicsi az esély arra, hogy bármi történjen. Sajnálom a vetélésed, gondolom korábban volt, amikor sajnos bőven benne van még a pakliban. Boldog babavárást!

2016. dec. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 14 hetes terhes vagyok😊 Néha én is elgondolkodok,hogy remélem minden rendben odabent,de muszaj pozitívan hozzáállni,mert akkor az egesz terhesség kész aggodalom lesz. Mondjuk én még mindig hányok,igy sokszor ez eltereli a gondolataimat. Boldog babavárást!
2016. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!