Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Téli Kismamák! Milyen téli...

Téli Kismamák! Milyen téli kabátot hordtok?

Figyelt kérdés
arra vagyok kivancsi, h vettetek e kulon kismama kabatot vagy kolcsonkapott nagyobba jartok, vagy esetleg a parotokeba?
2016. dec. 3. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

En vettem, de nem kismamakabatot, hanem poncsokabatot. Ehhez hasonlo volt, csak hosszu volt az ujja es vastag szovetkabat anyaga volt:

[link]


Nem is nagyon jartam utana, a New Yorkerben futottam bele veletlenul.

Nem faztam venne, S-es a meretem, de M-eset vettem. Nem a hasam miatt, mivel a szabasa miatt kb barmekkora pocak belefert volna, azert vettem nagyobbat, mert ha kellett, akkor akar ket kotott pulcsit, vagy vastag kardigant is felvettem ala.

Hordtam kovetkezo telen is neha nem terhesen is, mert csizmaval nagyon csinos volt.


Egyebkent kaptam kolcson Anyukamtol nagyobb meretet, de a pocakom hiaba fert bele, vallban, hatamon nagy volt, nem volt csinos, nem ereztem jol magam benne, a ferjem kabatjai pedig eszembe sem jutottak, nagyon pasis az osszes, munkahelyen is furcsan neztek volna ram szerintem.

2016. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltem bonprixről kismama kabátot, gondosan többször lemértem, amit kaptam 4-5 számmal nagyobb volt mint amekkorának lennie kellett volna úgyhogy visszaküldtem.

Anyukám kb 20kg-mal több mint én, az ő egyik kabátját hordtam az utolsó 2 hónapban

2016. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem, egy nagyobb méretű kabátot hordok, nekem is anyumé. Nem a legcsinosabb, de ősszel még folyton melegem volt, gondolom a hormonok miatt, inkább több pulcsit vettem fel, most meg már csak 3 hét és szülök, erre az időre már nem akartam venni.
2016. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en 4 eves kabatomnak olyan a szabasa, hogy boven ramjon
2016. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem is 2 honap szulesig, mostanra log ki a pocakom a kabatbol, ennyi idore meg sajnalok ujat venni :S de a nagyobba meg pacuhanak erzem magam.
2016. dec. 3. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy olyan kabátot, ami kismama kabát, de ha a baba megszületett,akkor hordozóban, kendőben még ő is beleférne.

Március elején szülők, most még éppen rámjön a kabát, de nem lesz jó a végéig.

2016. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
olyan nem lesz felesleges? praktikusak, de jovo telre mar tudsz csini kabatban lenni. mire a picurral meg kimozdultok marcius vege-aprilis.
2016. dec. 3. 22:14
 8/10 A kérdező kommentje:
ja, ha elviszed a kabatod varronohoz, akkor tud bele toldani egy hurcis reszt es akabat se fogja banni.
2016. dec. 3. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Jan 10re vagyok kiirve. Én sem vettem téli kabátot. Van egy jo meleg hosszu fekete kabátom amit nagyon szeretek. Én vartonő vagyok, és ugy oldottam meg , hogy a gombos oldalához toldottam egy olyan vett formát. És csak gombokat varrtam a gomblyukas oldalához. Igy tök csini vagyok benne. Ha megszülök csak lebontom és kész. Jo hosszu sállal még azt sem veszik észre sokan hogy kismama vagyok.
2016. dec. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vett=betét"
2016. dec. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!