Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban szülni készülő...

Májusban szülni készülő kismamák! Ti vesztek terhes télikabátot? Nekem mindenképp kéne egy új, de azon gondolkozok, h van-e értelme terheset venni, vajon februárig lesz akkora hasam, hogy kelljen? (Jelenleg havi 1 kg-t híztam. )

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más ütemben nőnek az idomai, de azért kíváncsi vagyok, ti hogy oldjátok meg.

2012. okt. 29. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kicsit nagyobb kabátot mint a méreted. Abban kihúzod a telet. Tavasszal meg lehet hogy elég lesz egy vastagabb pulcsi.
2012. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyél egy vagy kettő számmal nagyobb kabátot és akkor abban biztos ki húzod a telet. Én is így csinálom azzal a különbséggel hogy nekem nem kell megvennem mert van.
2012. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem veszek.Van egy jó meleg hosszú pufi tollkabátom,az elég lesz sztem.
2012. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, h akkor veszek egy nagyobbat mondjuk turkálóban, ha nem is tetszik annyira, arra a pár hónapra elég lesz, lehet találok egy egyszerű feketét, aztán fel tudom dobni sálakkal. Esetleg még megkérdezem anyukámat nincs-e póttélikabátja, ő 1-2 számmal nagyobbat hord, bár nem annyira egyforma az ízlésünk, szóval kicsi az esély, h jó legyen.
2012. okt. 29. 10:19
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés.Én is májusban szülök,és nem tudom mit tegyek.Valamit muszáj lesz venni,mert egész télen pocakos leszek.De hogy hol,meg milyet,az rejtély...
2012. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A fő kérdés, hogy kell-e egyáltalán nagyobb kabát, lesz-e akkora hasam februárig (én kb addig szoktam télikabátot hordani) hogy legyen értelme nagyot venni?
2012. okt. 29. 10:40
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.Most néztem egy kismama kabátot,16 ezerért.Hát kösz szépen,de lehet hogy soha többet nem lesz rá szükségem.Azt gondolom,hogy kivárom,ha lesz rá szükség,akkor veszek.

Mikorra vagy kiírva?

2012. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Májusra, azért az akkor szülni készülőket kérdezem.
2012. okt. 29. 11:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem,de hányadikára?
2012. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen típusú kabátot hordassz most. Van-e még benne elég hely?

Nekem szűkebb típusú kabátom van, az átmenetit már most nehéz összezipzároznom 13 hetesen. Viszont nem veszek újyat, a férjem kabátját fogom hordani :D Neki 2 van.

2012. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!