Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Terhesség alatt szedhető...

A Terhesség alatt szedhető tenox vérnyomáscsökkentő?

Figyelt kérdés
Magadvérnyomással küzdök,amire tenoxot szedek.este a párommal "lehet" történt egy kis baleset.azért lehet mert ö azt állítja nem ,de én viszont kételkedek bennt hogy tényleg időbe cselekedett volna.szóval 1hetet várok utána csinálok tesztet.ha esetleg pozitív nem tudom hogy mennyire gáz ha szedem közbe a tenoxot!?

2016. dec. 4. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az esetleges aktus után legkorábban 2 héttel érdemes tesztelni. Biztos akkor lesz, hogy nem vagy várandós, ha megjött a vérzésed.

A gyógyszerrel elég leállni, ha pozitív a teszted, de természetesen orvosnál kell rákérdezni.


Nekem egy barátnőm küzdött magas vérnyomással terhesség alatt, ő nem szedhetett semmit.

Rengeteg fokhagymát evett, erre emlékszem...

2016. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lesz pozitív teszted elmész nőgyógyászhoz és ha megerősítette hogy babát vársz szépen rá kérdezel hogy szedheted e?! Ha nem akkor valószínűleg másikat fog ajánlani.. Van olyan kismama akinek terhesség alatt lesz magas vérnyomása és gyógyszer kell rá.. Szóval nyugi biztos van olyan amit lehet szedni.. De addig amíg nem biztos a terhességed addig ne kattogj ezen.
2016. dec. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!