Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok. Semmi...

15 hetes terhes vagyok. Semmi nem látszik a pocimon, kezdek aggódni, hogy esetleg nem fejlődik a bébim? Nálatok ez hogy volt? Tennétek fel képeket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Képet nem tudok, de az ismerősök az első gyermekemmel 20, az ismeretlenek 25 hetesen kezdtek gyanakodni, szóval szerintem semmi gond. Jól fejlődik attól még az a baba. Az elsők amúgy is később kezdenek látszani rend szerint, mert nekik kell kitágítani mindent odabent. :o)

két gyerekes anyuka

2010. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 20 hetesen kezdett. Mondjuk én örültem neki,hogy csak kevés ideig voltam olyan mint egy dinnye a mezőn.
2010. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
21 hetes vagyok és pólóban nem sok mi látszódik.
2010. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Szia, én is 15 hetes vagyok.

Pont a héten beszéltünk a barátnőmmel arról, hogy mikor kezdett el nőni a pocakja... közel 5 hónapos volt. Ő vékony testalkatú. Hirtelen nőtt neki azt hitte a befőttes gumi a farmerban végig megteszi majd...

Rajtam már látszik a pocak és kocka alakú. Én rajtam volt fölösleg mielött babás lettem.

Ne aggódj. Eljön az idő mikor a cipődet sem tudod majd bekötni...:o)

2010. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia, én is 15 hetes vagyok. Rajtam már az idegenek is látják, hogy terhes vagyok, elég nagy a hasam. Viszont 2. terhesség. Elsőnél ilyenkor még alig látszott valami.

Ne aggódj, a babád jól van.

2010. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én viszont 14hetes vagyok és simán félidősnek nézik,de 3.baba:-))

Az elsővel nekem is 20hét után látszott jobban hogy babát várok.Nyugi nem maradsz lapos:-DD

2010. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Hidd el minden rendben van a babáddal.Ne aggódj.Első babámnál, a 24.héten úgy néztem ki,mint egy jólakott napközis.:)Na de utána elég rendesen megugrott a poci mérete.Átlag nagyságú kisfiam lett.
2010. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ne aggódj, semmi gond a babáddal... nekem kb. a 16 héttől kezdett el nőni a pocakom bár most is sokan tanácstalanok és nem merik megkérdezni hogy híztam vagy babát várok :-) szerintem hamarosan rajtad is látszódni fog. én olykor ha bekajolok, olyan vagyok már mint aki nem 19 hanem legalább 29 hetes lenne.


jó babavárást!

2010. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
erre csak azt tudom mondani hogy szégyen, hogy 15 évesen már gyereked lesz??? mi játszodik a fejedben???? hogy gondoltad ezt... kiskoru vagy nem vagy felnött... aszt majd a gyerekel kell maradni, amikor a suliban a hejed....
2010. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló vajon viccelt, vagy amellett, hogy írni nem tud, még olvasni sem?
2010. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!