Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok. Semmi...

15 hetes terhes vagyok. Semmi nem látszik a pocimon, kezdek aggódni, hogy esetleg nem fejlődik a bébim? Nálatok ez hogy volt? Tennétek fel képeket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 13:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 22 hetes vagyok. Kb. a 18-19. hétig alig látszott valami, aztán hirtelen megnőtt! Szóval tényleg nem kell aggódnod, ez alkattól is függ. Ha kicsit szélesebb a csípőd (mint pl. Nekem is), akkor a babának van elég helye "elterülni", így később fog látszódni. :)

Amikor meg végre elkezdett látszódni, vettem sok kismama felsőt, ami kiemelte a pocimat, és ez nagyon jó érzéssel töltött el. Javaslom majd Neked is!

Boldog babavárást! :)

2010. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
valószínű egyiket sem tud :-)))))))))
2010. máj. 8. 11:18
 13/17 A kérdező kommentje:
valószínű egyiket sem:-))
2010. máj. 8. 11:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez a blogom: [link]

Itt van egy-két kép. Nem tudom hány hetes voltam, e 15 körül. A szövegben biztos van erre utaló rész. most 38 leszek hétfőn. Amúgy most cserélnék veled pocakméretet :D Én nagyon vártam, h mikor nő már meg. De már nagyon nehéz, a derekam leszakad. De jövő héten már babázok a doki szerint :D Vigyázz magatokra!

2010. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24 hetes voltam, mikor kívülállók (idegenek) észrevették, hogy terhes vagyok. Pedig direkt úgy öltöztem, hogy minél jobban látsszon. Remélem ez megnyugtat. :-)
2010. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, nem kell meg nagy pocidnak lennie.

Nekem ekkora volt a 15. heten: [link]

Szinte semmi (csak ahhoz kepest valami, hogy alapban lapos a hasam).

Raadasul 2. baba, elvileg hamarabb nohetett volna a pocakom. 16 hetesen mondtuk el a csaladnak, amikor mar a nemet is tudtuk a picinek es mindenkit megleptunk, nem vettek eszre rajtam elotte.

A vegere ekkora lett, epp eleg volt, nem vagytam nagyobbra: [link]

2010. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy áll (nő) a pocid? :) Már egy hónap eltelt azóta, hogy feltetted a kérdést, megugrott a pocinövekedésed? :) Remélem igen, és jobb már a kedved!

05-08 10:37 -i voltam. :)

2010. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!