Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tíz percenként fél perces...

Csxeba kérdése:

Tíz percenként fél perces gyenge fájások lehetnek jóslók?

Figyelt kérdés

Ezek a fájások tegnap este kezdődtek, a mai CTG rendben volt, a szülésznő szerint jósló.

Normális, hogy ilyen régóta tart már? És 10 percenként jön? Tapasztalt valaki hasonlót a terhessége alatt?


2016. dec. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyengék, nem erősödnek, és nem sűrűsödnek, akkor ez még nem a célegyenes. Szobatársam a kórházban 2 hétig jóslózott esténként 8-10 percesekkel, napközben elmúltak.
2016. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Múlt héten ugyanígy voltam én is, sajna csak jóslok voltak :( Másnap estére múlt el.

38hkm

2016. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

A fél perces csak jósló.

A szülési fájás 40-60 mp-ig tart minimum, és nem szűnik, nem múlik.

Ha ilyen van, az vagy egyre intenzívebb lesz, vagy leáll egy idő után.


Én is pár hétig ilyen állapotban szoktam lenni.

Ha beülsz egy kád meleg vízbe, az segít eldönteni, és el is lazít.

2016. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet jósló is, de akár sűrüsödhetnek is és beindulhat a szülés. nekem pl. nem volt jóslóm csak rendszereződő fájdalommentes feszülések, majd mikor fájt is az egyből öt percenként. szerintem ebben sincs két egyforma lefolyás
2016. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!