Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki tünetmentes volt az...

Van aki tünetmentes volt az első trimeszterben? Minden rendben volt a baba fejlődésével?

Figyelt kérdés
6+3 hetes vagyok. Az 5. héten még csak petezsákot láttunk. Aggódom, hogy így lesz-e szívhangunk, hogy jól fejlődik-e a babám, hogy én ugyanúgy érzem magam, mint amikor nem voltam terhes.
2016. dec. 5. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél még a 2. trimeszterben is, makk egészségesek
2016. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egész terhesség alatt tünetmentes voltam. Csak a hasam nőtt.

A szülés is "tünetmentesen" indult, csak a vizem kezdett folyni. Semmi fájás. Előtte sem volt soha jóslóm.


Szóval én a nagyon szerencsések közé tartozom.

Ne aggódj, örülj, hogy nem vagy rosszul!

2016. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örulj hogy bem vagy rosszul!! En a terhessegemet szinte vegig szenvedtem! 3 honapig mindent kihanytam meg a vizet is! Allandoan faradt voltam, egesznap aludtam. Aztan dagadt kb mindenem, vizesedtem, akkora pocakom volt alig birtam fel allni. Mindenki azt kerdezgette hogy ikrek? 😄 Utana 8. honaptol terhessegi kiutesek az egesz testemen, arcomon plusz annyira viszkettem hogy majd megorultem... A szuloagyom meg azt hittem meghalok 😫 4 kilos babam szuletett... Szoval orulj !!!! Szerencses vagy
2016. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelen, csak a hasam nőtt 1.-2. trimeszterben,semmi tünetem nem volt. Könnyű szülésem is volt. És van egy makk egészséges 4 hónaposom :)
2016. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek mind a 3 Trimeszter tünet mentes volt illetve annyi volt neki hogy nem volt meg a menzije. 38. Hétre 3150 grammal 50 cm-rel egészségessen született a fia
2016. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl még az első trimeszteren, 8. hetes vagyok és eddig minden a legnagyobb rendben, pedig nekem sincs semmi tünetem. Néha talán álmos vagyok, de ezt is leginkább annak tudom be, hogy éjjel gyakran felébredek és a babára gondolok és nehéz vissza aludni. 5 hetesen petezsák volt, 6+2-n petezsák és szikhólyag "sejthető", szóval még nem is merte kimondani konkrétan a doki, hogy tényleg ott van a szikhólyag. 7 hetesen volt szívhang. Egyébként is aggódom rajta, hoogy nincs tünetem, de valamennyire megnyugtatott, hogy anyum mondta, hogy neki se volt velem semmi, csak nagyon örült, ha elment mellette egy autó, aminek erős kipufogó szaga volt, mert imádta azt a szagot és ment a utána :D Ezen kívül neki se volt semmi tünete.
2016. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom, még közel nem biztos, hogy nem is lesz tüneted! A hányinger nekem 5. héten már elindult, de nyolc hetesen elmúlt. Én még örültem is, hogy megúszom a rosszulléteket. Kutyafülét. Tizedik héten indult a buli, 18 hétig masszívan. Egyaltalan nem ritka, hogy nem azonnal érez tüneteket a mama. Természetesen az sem kizárt, hogy sosem lesz semmi! Nem ezen múlik a baba jólléte, hidd el :) boldog babavárást
2016. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 6. héten jól voltam, a 7.-től folyamatos hányás. Egyáltalán nem biztos, hogy tünetmentes lesz a terhességed, de ha az lenne, akkor sem lenne semmi baj, nem ettől függ egy terhesség sikeressége.
2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!