Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 hetes terhes vagyok....

7+5 hetes terhes vagyok. Mindent kihanyok ha eszek. Napi egyszer tudok enni estefele. Egyszerűen semmit nem tudok enni. Este eszek es ejfelkor a wct jarom. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert terhes vagy.
2016. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megnövekedett hormon változás miatt vannak rosszullétek.. Ha nem javul menj el dokihoz Max be fektetnek és kapsz infúziót.. Mert a drasztikus hányásnál ezt csinálják hogy ne száradj ki..
2016. dec. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A folsavat szedd, ha bent marad akkor vitamint is, es nem lesz gáz, ha nem megy a kaja. Inni igyál, az nagyon fontos. Pici kortyokban, par perces szünetekkel. Ha meg tudod inni akkor szénsavtól kikavart kólát (piros coca cola!!) kortyolgass hidegen, szopogass jégkockát, pihenj, neha egy kis kekszet egyél, esetleg gyömbérest, ha nem undorodsz tőle, mert az elvileg csilllapitja a hányingert. B6 vitamin is mehet, az is enyhítheti valamennyire. Mást nem tehetsz, ilyen az eleje. Majd elmúlik, kitartás
2016. dec. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 15. hétig hánytam. Kitartás.Igyál nagyon sok folyadékot az fontos.
2016. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eszel,iszol,mindíg natúr citromlével fejezd be.A savanyú összehúzza a nyelőcsövet.
2016. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!