Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legkedvesebb/legjobb barátnő...

A legkedvesebb/legjobb barátnőtök mennyire érdeklődik a terhességetek iránt? Mennyire érzitek azt, hogy most is ugyan annyira szoros a barátságotok, mint előtte? Érdeklődik felőletek, foglalkozik veletek?

Figyelt kérdés
Van olyan dolog, ami miatt csalódottak vagytok? Esetleg többet várnátok valakitől? Elhanyagoltan érzitek magatokat akár barátnőtök felől, akár más felől?
2016. dec. 6. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagyok, a legjobb barátnőm mindkét terhességemnél "velem volt". Pedig neki még nincs gyereke. Sőt, most a gyerekeim életében is benne van. Bár az is igaz, hogy mindig figyelek rá, hogy amikor találkozunk, akkor ne csak a gyerekekről beszéljünk.
2016. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szorosnak ugyanúgy szoros volt a barátságunk, bár kevesebbet tudtunk találkozni. Nem vártam el tőle, hogy körbe ujjongjon, hisz csecsemőt se nagyon látott életében, nem nagyon tudta hova tenni a dolgokat. Kérdezett néha, 1-2x megsimizte a hasam, mikor rugdosott a kicsi, de inkább másról csevegtünk. Most, hogy neki is lesz babája, átértékelődtek benne ezek. Sokat beszélgetünk, hogy nekem hogy voltak a vizsgálatok, a szülésről, a szoptatásról, az anyaságról. Mondta is egyszer, ha tudja, hogy ez ennyire másállapot, sokkal figyelmesebb lett volna, de megnyugtattam, hogy nem volt ezzel semmi probléma. Úgyis látta volna rajtam a nemtetszést, ha tényleg nem tetszik a viselkedése, hozzáállása.
2016. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem te vagy terhes, nem a barátnőd. Nem várhatod el, hogy állandóan ajnározzon, arra ott a gyerek apja. A barátnő pontosan olyan barátnő, mint eddig volt.


Szerinted ő nem lehet csalódott és nem érezheti magát amiatt, hogy te folyton a gyereken pörögsz? Szerintem ez kétirányú dolog.

2016. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha megkérdezte hogy hogy vagyok, de többet én sem igényeltem. A nagyobb gyerekem 3 éves, abszolút semmit nem változott a kapcsolatunk
2016. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vártam, hogy jobban vagy többet foglalkozzon velem, persze sokat beszéltünk a babáról is. Sőt, inkább pont azon igyekeztem, hogy ne csak erről legyen szó köztünk, hanem ugyanúgy minden más témáról is.
2016. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor Ő volt terhes többet érdeklődtem mint Ő szóval ha én rá nem írok vagy fel nem hívom hogy.. Hogy van meg mi a helyzet a kisfiúval akkor eszébe nem jut hogy meg kérdezze hogy mi van velem... Pedig 17 éve barátnők vagyunk elvileg... 35 hkm
2016. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!