Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mit jelent, hogy: "A...

Az mit jelent, hogy: "A barátság aranyfonál, mely könnyen elszakadhat. Össze lehet kötni ugyan, de a csomó örökre megmarad. "?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha van egy barátom, akivel elromlott a barátságunk, de kibékültünk, és azt mondja, hogy barátok maradunk, akkor ez azt jelenti, hogy többé nem is akar majd velem találkozni, hogy többé nem látjuk egymást?

2016. máj. 9. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én értelmezésemben ez a mondat azt jelenti, hogy a barátság könnyen megromolhat, de helyre lehet hozni, azonban a törés és a harag emlékei örökre megmaradnak.
2016. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ki lehet békülni, de azért ott marad mélyen fájó pontként az az összeveszés, nem lesz már ugyanolyan, mint előtte.
2016. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 9. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Csomó a veszekedést,mosolyszünetet,megromlott időszakot jelenti.


Nekem is teljesen tökéletes volt a barátságom,amíg első veszekedésünk nem zajlott le.Aztán a 3 év alatt gyűltek a "csomók" :) még mindig barátok vagyunk. Viszont tény,hogy ott maradnak ezek a veszekedések,mint közös rossz emlékek.

Viszont rajtatok áll,hogy hogy folytatjátok. Nálunk nagy veszekedés után általában pár nap-1 hétig azért tartjuk a 3 lépés távolságot,nem beszélünk,haragban vagyunk. Majd kibékülünk,de még egy pár napig kicsit feszkós a helyzet majd rendeződik minden :)

A törések ott maradnak,sajnos.Én az összes veszekedésre emlékszek.

2016. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a választ! :)
2016. máj. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!