Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsavra valami praktika?...

Gyomorsavra valami praktika? 35hetes vagyok, es megol a sav. Enni nem tudok, aludni. Ki vagyok teljesen

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Salvus víz. Én most azt iszom mert néha aludni sem tudok. Lehet kúra szerűen is.
2016. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En is iszom,max 20 percig segit. Koszi azert
2016. dec. 6. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire durva, akkor ezen házi praktika nem bizti, hogy segíteni fog. Szerintem írass rá valamit. Vannak olyan gyomorsav lekötők, amik kifejezetten kismamáknak valók.
2016. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet az en szervezetem gógyisodott meg, de én mindig a nyers burgonyát kívánom gyomorsavra mióta terhes vagyok. Nem tippként írom, tulajdonképpen nem tudom milyen hatása vagy köze van a kettőnek egymáshoz, de nekem szokta enyhíteni a gyomorsavat. A szódabikarbóna tüneti kezelésnek jó, de sokan nem ajánlják, van aki azt mondja, hogy terhesen tiltott, viszont olyat is hallottam hogy semmi bajunk nem lesz egy kevestol, en szemely szerint nem probaltam. Hogy valami hasznosat is írjak, ha bemész a patikába ajánlanak gyomorsavra gyógyszert terheseknek is, egyszer én is vettem, meg voltam elégedve vele, de a nevét már nem tudnám megmondani.
2016. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, a teljesen sómentes étkezés segít. (Semmennyire nem szabad sózni az ételeket.) Bár nehezen tudom elképzelni pl. a húst nulla sóval.
2016. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Rennie - én mindig ezt szedtem terhesség alatt, nekem bevált.
2016. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hideg tej. Nekem csak ez valt be.
2016. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze ez nem mindig tuti megoldás, de mondok egy furát. Pattogatott kukorica (lehetőleg só nélkül). Nyilván ez nem opció non-stop 24, de jól bír jönni, ha amúgyis nassolna az ember. Nekem a nőgyógyászom mondta anno, teljesen kiakadtam, sosem hallottam még előtte ilyet. Egy próbát megér, bajod nem lesz tőle, nekem bevált, de persze ha éjjel ég az ember gyomra nem áll neki kukoricázni, de alkalmanként jól jöhet. Ha meg nagyon vészes, tényleg írass ki valamit, nem mindenre jó a házi praktika.
2016. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg tartottam a 180ch diétát szinte nem is volt savam, amit felhagytam vele újra pokoli volt
2016. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hideg tej, 1-1,5 litert ittam naponta. Csak az segített.
2016. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!