Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes UH-on egy echogén...

32 hetes UH-on egy echogén képlet látszódik. Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
Ma voltam 32 hetes UH-on és eddig soha,semmilyen rendellenességet,megjegyzést nem írtak a papíromra,nyaki redő is rendben van. Viszont most a 32 hetes UH-on azt írták be megjegyzéshez,hogy a jobb oldali kamrában echogén fókusz látható. A dokimat hívtam,azt mondta betegséget is jelenthet,elküld genetikára. Oda viszont csak csütörtökre kaptam időpontot. Addig megesz az ideg :/ Olvastam,hogy nem jelent rosszat,felszívódik. De többnyire akik írtak azoknak a 2. trimeszterben jelentkezett ez a probléma és nem a 3. trimeszterben. De eddig semmi eltérést nem tapasztaltak.

#32. hét #Echogén fókusz
2016. dec. 6. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Minél később jelentkezik bármilyen probléma annál kevésbé veszélyes.


Egy kis ultrahangos eltéréssel (ez annak számit) nem fognak semmi különöset csinálni genetikán sem. Esetleg többször kell majd ultrahangozni mint másokat.

Nyugi :)

2016. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A genetikan egy szakértő orvos nézi meg, azért küldtek át. Persze, hogy jelent valamit, de ne gondolj azonnal valami nagy bajra.

Nagyon drukkolok neked!

Átérzem, mit érzel. Engem a genetikai méhlepény vizsgálat eredményét közölték úgy, hogy másnap menjek be, mert eltérést találtak. Végig zokogtam az éjszakát. ..

2016. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a nyugtató szavakat 😊 Jól estek 😊 Én is végigbőgtem a tegnapot 😕 De úgy vagyok vele most már,hogy csak nincs nagy gond,mert a 18 hetes UH-on megkérdeztem a szonográfus hölgyet,hogy hogy lehet az,hogy sokan új sorszámot kapnak itt és átülnek egy másik ajtóhoz várakozni újabb vizsgálatra,engem meg soha nem küldenek máshová. Erre annyit mondott,addig örüljünk,amíg nem küld,mert innen akkor szokta továbbküldeni a kismamákat,ha problémát észlel. Viszont minket most sem küldött máshová,sőt nagyon is dicsérte milyen formás kis babócánk van 😊 Csak az orvosomnak elvittem a leletem estére és tökre beijjesztett és ő küldött tovább grnetikára....emiatt ijedtem meg nagyon.
2016. dec. 7. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha a genetikus szerint minden oké, akkor minden oké. En csak nekik hiszek, ők ebben a szakemberek.

A dokid valószínűleg azért küld tovább, hogy ne egyedül viselje a felelősséget, hogy nem vett komolyan valamit. De ez is jó, sokkal jobb, mintha legyintene akkor is, ha baj van. Inkább elmegyek én is mindenféle konzultációra úgymond feleslegesen, minthogy a nagyobb baj később derüljön ki.

Nyugi, és majd írj, mi volt a genetikan!

2016. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok 😊 Igen én is úgy vagyok vele inkább nézzen meg és menjek el "feleslegesen", minthogy baj legyen 😊 Bár olvastam,hogy ilyenkor 4D-n is sok mindent ki tudnak mutatni és pontosítani és teljesen véletlenül ma estére kaptunk időpontot babamozira, még november közepén jelentkeztem be 😊 Szóval lehet ma is kapok egy kis nyugtatást,de természetesen a genetika eredménye fog a legjobban megnyugtatni 😊 Esetleg genetikán tudja valaki,mit csinálnak vagy mit takar? Vagy minden problémánál másféle vizsgálatot csinálnak?
2016. dec. 7. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom mindenhol kicsit másképp van. Van egy beszélgetés. Kikérdeznek az előzményekről. Gyerekek, vetélések száma ugyanez a párodnál és a szüleiteknél. Ultrahangon megnézik a babót, elmondják, hogy mit látnak, mitől lehet az elváltozás és kell-e bármilyen más vizsgálatot végezni vagy sűrűbben ultrahangra járni.


1. voltam

2016. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!