Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clear blue digitalis teszt?

Clear blue digitalis teszt?

Figyelt kérdés
Hogyan mukodik? Rendeltem egyet,4napja fog kesni mire ideèr. Milyen èrzèkenysègű? Vagy ez mas alapon mukodik kicsit?

2016. dec. 6. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
25-ös érzékenységű, azaz pont olyan, mint egy átlagos teszt. Másban nem különbözik a hagyományos teszttől, minthogy hogy mutatja az eredményt. 4 nap késésnél már mutatnia kell, hogyha van valami, de ez igaz a 40 forintos csíktesztekre is. :)
2016. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszonom. :) igen sejtem h azok is mutatjak. De mindigis kiakartam probalni egy ilyet!:)
2016. dec. 6. 20:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is kacérkodtam már vele, hogy a próba kedvéért, de sokallom az árát. :D Max egy ezrest adnék érte, mert jópofa, de ha belegondolok, hogy annyiért bőven adnak 2 vizeletsugaras Facellét, amit nagyon jónak tartok, már kétszer is "szerencsét", azaz jó hírt hozott. :)


Pozitív Clearblue tesztet kívánok neked!


#1 voltam

2016. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer en is kiprobaltam. Annyibol jo hogy nem kell nezegetni hogy most pozitiv vagy negativ, mert kimutatja ☺ viszont ami nem tetszett benne hogy kb 24ora mulva lemerult az elem es eltunt az eredmeny rola.
2016. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Gratulalok 1-es :)

Koszonom a válaszokat! :)

1700Ft ert talaltam a neten, csak akkor csinalom meg, ha lesz sima pozi tesztem.:)

2016. dec. 6. 20:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

En 11. Dpo-n teszteltem vele pozitivat. Azaz 3 nappal a nemvart elott.

Aznap a szinten jo minosegu, 10-es erossegu teszt nagyon-nagyon halvany pozitiv lett ugyanabbol a vizeletbol. (Alig lathato volt, ezert szaladtam ki digitalisert es ugyanabbol a vizeletbol csinaltam meg.

Szoval igen erzekeny teszt.

2016. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszi.:) grat
2016. dec. 6. 20:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek. :)
2016. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Enis. Amugy mai xepil negativ..es mar kesik.:/
2016. dec. 7. 10:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetesen az xepil még negatív volt, aztán 5 hetesen pozitív lett. Ekkor vettünk egy clear blue-t, de csakis azért, mert kíváncsiak voltunk, hogy hány hetes terhes vagyok, ez pedig kimutatja ezt is. (rendszertelen a ciklusom, így az alapján nem tudtam volna kiszámolni). NEm tudom, hogy 3 hetesen kimutatta-e volna, de szerintem nem, ha az xepil sem mutatta ki, márpedig azt hiszem, hogy egyforma érzékenységű ez a kettő (de aztán lehet, hogy tévedek...). Egyébként úgy működik, hogy belemártod a vizeletbe, aztán kicsit homokórázik a kijelző, majd először kimutatja, hogy pozi, vagy neg, és ha pozi, akkor kicsit később megjelenik a kijelző alsó részén, hogy kb hány hetes vagy. 3 hetes fölött már nem tudja megmondani, olyankor csak annyit ír, hogy 3+. 2 napig látható rajta az eredmény, ennyi idő alatt merül le az elem.
2016. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!