Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnéziumról kérdeznék,...

Magnéziumról kérdeznék, segítene valaki?

Figyelt kérdés
25hetes vagyok,eddig magne B6-ot szedtem,vagyis még szedem,napi 3x2 szemet.Viszont itt sokat olvastam,hogy sokan ehelyett magnesii citricit szednek,mert sokkal jobb,ebből napi 1-2szem jobban hat mint a megne B6-ból napi 6szem,és a magne B6 1600ft,ez meg 300(10szem),azért nagyon nem mindegy...Írnátok tapasztalatokat hogy tényleg jobb lenne ez,mert pénzben az biztos hogy jobban megérné,meghogy szólnom kéne a dokimnak hogy erre átszeretnék váltani,vagy nem szükséges?Mert azért nagyon nem mndegy hogy a magne b/nekem 1-1,5hétig elég..:S Köszönöm ha írtok.
2010. máj. 1. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Írd be a keresőbe,hogy magnézium.Sok mindent találsz itt róla.Egyébként én is magneB6-ot szedek,de váltani fogok,mert valóban drága és nem sokáig tart ki.Én majd az orvossal íratok fel,állítólag úgy olcsóbb és jobb is.
2010. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én azt szedtem , amit a dokim írt fel, és nagyon jó volt és tényleg olcsóbb.. bár a pontos árára nem emlékszem. kérd meg a dokidat, hlogy írjon neked receptre kálcium-magnéziumot!

Toábbi boldog babavárást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))

2010. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, én béres magnéziumot szedek, egy kell egy nap, nem 3x2.

Annyi, hogy a magne b6ot inkább a terhesség elején érdemesebb szedni, mert a b6vitamin csökkenti a hányingert.

Nekem bevált, esetleg olvass utána. (és olcsóbb is.)

2010. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2010. máj. 1. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is citritet szedek , napi 3x2. Én nagyon elégedett vagyok vele. Ha doki írja Fel, akkor csak 140 ft körül van egy dobozzal(10szem). Én tizesével szoktam kivàltani(100szem) és 1400 ft körül fizetek. Recept nélkül 300 ft körül van! Ùgyhogy lènyegesen olcsóbb, ès szerintem nagyon jó! Remèlem segítettem!
2010. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen,segítettetek:)Nem is tudtam ha receptre írják akkor olcsóbb.És csak a nődokim írhatja fel,vagy a háziorvosom is?
2010. máj. 1. 22:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha a nőgyógyászod írja fel, hiszen ő kezel.Nekem is ő ajánlotta, mert olcsóbb, és ugyanaz mint a magne B6.
2010. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm,csak azért lett volna egyszerűbb a háziorvos,mert a nődokimnál most voltam pár napja,és legközelebb 7hét mulva kell mennem.Na de majd megoldom valahogy.:)
2010. máj. 2. 00:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos fogja felírni,a nőgyógyásznak erre "nincs ideje".Én mindent a háziorvosommal íratok,persze amit ő is megírhat.
2010. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!