Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes es 5 napos terhes...

15 hetes es 5 napos terhes vagyok. Normalis ha nem latszik a pocakom? Aggodom

Figyelt kérdés
Fajdogal a derekam es koldokem. A koldokem alatt 3 cm olyan mintha kilenne parnazva belulrol a hasam. 44 kg es 158cm vagyok, mindenki stresszel,h.nem.latszik semmi mi a helyzet. Kedden megyek uh-re.

2016. dec. 8. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy mennyire latszik, attol fugg, hogy hol helyezkedik el. Egyaltalan nem jelent rosszat, csak jobban el van bujva a medencedben. Es meg az elso trimeszteren is alig vagy tul, szoval nem kell megremulni!
2016. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Egy ismerősömnek 6 hónapos terhesen se volt egyértelmű pocakja. Kb úgy nézett ki, mint aki jól bekajált. Aztán behozta a "lemaradást".
2016. dec. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normalis.

A mehed teteje valahol feluton van a szemeremcsontod es a koldokod kozott. Tehat eleg kicsi meg az is es a magzat is. Ha elso terhesseg, akkor a hasizmod meg eros, tart rendesen. Ennyi.

En is vekony vagyok, de eros izomzatu, mert sportolok. Nekem az elso babaval 20. hetig semmi sem latszott, utana mi mar lattunk valtozast ruha nelkul, de ruhaban 25 hetesen se tunt meg fel igazan senkinek. Akkor neztem ugy ki, mintha hasra hiztam volna, vagy fel lennek puffadva. A vegere sem lett nagy a pocakom, de meg masodik babaval sem. Annyira en nem bantam, sot. Elonye is volt, szules utan nagyon hamar lapos volt a hasam ismet.

2016. dec. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 15 hetes vagyok harmadik gyerek és nem látszik semmi.De ezen már nem izgulok az első kettőnél is félidő utan kezdett latszani.3500 ill 3600 g mal születtek annak ellenére hogy végig nem volt nagy hasam

Most a picike is nagyobb volt az uh-n az átlagnal.A has mérete nem jelent semmit.

2016. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze. Nekem a 24 hetes terheléses cukorvizsgálaton azt hitték a 12 hetes vérvételre mentem, semmi sem látszott. Na majd ezután nagyon gyorsan nőtt, 39 hetesen szép nagy volt.

15 hetesen a sasszeműek se vették még észre. De még 20 hetesen se.

2016. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem hatodik hónapig nem is volt semmi terhes hasam, bővebb pólóban semmi nem látszott, feszesben meg úgy tűnt, mintha kicsit hiztam volna, semmi formája nem volt. Aztán a hatodik hónapban elkezdett gyorsan nőni a végére hatalmas lett. :)
2016. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem volt hasam az elején.20.hétig a sima farmeromat hordtam.4 héttel szülés előtt ülve nem is volt hasam.Széles a csípőm,volt helye.
2016. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a megnyugtato valaszokat. Jo izmos hasam van es elso babocam.
2016. dec. 8. 10:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Elso baba, 28hetesen lehetett elosszor egyertelmuen latni hogy mi van, addig csak az vette eszre aki mar tudta hogy terhes vagyok. Boldog babavarast! 39hkm.
2016. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok; a 3-ashoz hasonlóan én is a szülések után már teljesen lapos hassal mentem haza a kórházból.

Tehát előnye is van a nem túl nagy hasnak.

2016. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!