Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez rossz jel?

Szerintetek ez rossz jel?

Figyelt kérdés
Párommal egy éve próbálkozunk a picivel, és végre összejött. De! Elvileg 5 hetes vagyok most pontosabban: 5+5. De egy hete semmilyen tünetem nincs . elmúltak egy csapásra. Tegnap elött voltam uh-on. Ott 7,9mm-es petezsákot láttak. 2 hét múlva kell újra mennem. Szerintetek rosz jel hogy megszüntek a tünetek? Lehet hogy nem lesz ott a pici? Írjátok le kérlek veletek hogy volt így az elején. Köszi

2016. dec. 8. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem annó a dokimat, azt mondta, hogy két dolog baj: a vérzéssel társuló görcs. Minden más mellékes, jönnek-mennek tünetek, sokaknak nincsenek is. Ne aggódj!
2016. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem volt tünetem, egészséges 4hónapos babám van. Olvastam itt olyat is, hogy megszűnhetnek,aztán akár vissza is térhetnek. Semmi jelentősége, nyugodj meg. Boldog babavárást! :)
2016. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már a nem várt elött elmúltak a tüneteim,mellfájdalom stb...el is könyveltem h megjön.Aztán az lett gyanús h eltelt 3-4 nap ès nem jött meg + lett a tesztem.Kèsõbb sem tèrt vissza a mellfájdalom ès társai, csak 1x hányram fèlidõben:)

2016. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem hetente elmúlt minden tünetek és mindig visszajönnek. Most csodálkozom, hogy ez a 4. tünetmentes napom 10 hetesen de nem merem beleélni magam. Persze az első 1-2 tünetelmúláskor még aggódtam, aztán mivel saját magam tapasztaltam mennyire lehet ezekre adni (pont ma 1 hete dokinál minden rendben volt) inkább nem veszem a tüneteket komolyan.
2016. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés mindennap van. Miért nem olvasol vissza? Nem nagyon értem mikor voltak tüneteid ennyire korai terhességnél, de a lényeg semmit nem jelent a tünetek hiánya. Én folyamatosan hányok, tegnap és tegnapelőtt volt 2 tök jó napom, csak reggel hánytam, végre tudtam enni valamit, ma viszont ugyanaz van, mint eddig, sőt rosszabb. Semmit nem jelent ez, annak van nagy szerencséje, aki nem kínlódik ennyit terhesen. De az, hogy 5. héten jól vagy, nem jelenti azt, hogy később is így lesz, nekem 7. héten kezdődtek az állandó rosszullétek.
2016. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha én írtam volna ezt a kérdést... Annyi a különbség, hogy én 6+5 vagyok ma, 6 éve vártunk rá, és lombikkal sikerült most.

A problémám viszont ugyan az: SEMMI terhességi tünetem sincs. Volt görcsölgetés, mellfeszülés, megszédülések; de ezek 4-5 napja nincsenek. Tulajdonképpen nem érzem azt, hogy terhes vagyok...:(

Én 1 hete voltam UH-on. Ott 9,5mm petezsák volt szikhólyaggal. 2 hét múlva kellene csak vissza mennem, de nem bírom kétségek között, és szerintem a babának sem jó, ha én örlődöm; úgyhogy kértem ma délutánra magánba UH időpontot. Szorítsatok kérlek, hogy minden rendben legyen!

2016. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert terhes vagy nem KELL tüneteknek lennie. Két gyerekem van, egyiknél sem volt semmi tünetem a menzesz kimaradásán és a hasnövekedésen kívül. Nagyon fiatal a terhességed még, ilyenkor amúgy sem jellemzőek még a rosszullétek. Majd 6-7.hét után.
2016. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne parázd túl.. Barátnőmnek az volt az egyetlen tünete hogy nem jött meg a menzesze... Tünetmentes volt a terhessége, nem volt se hányinger hányás szédülés szagérzékenység stb. 38. Hétre egészséges kisfiút szült.. Szóval nyugi.. Egyébként a tünetek jönnek meg mennek..
2016. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"két dolog baj: a vérzéssel társuló görcs"


Ez pont nem igaz. Nekem egyik sem volt, csak éppen a 10 héten nem volt szívhang, holott a 7-ediken volt.

Nekem is elmúltak a tünetek.


De szerintem 5 hetesen még nem is feltétlenül vannak tünetek, szóval nem biztos, hogy rosszat jelent.

2016. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!