Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhesség és óvodás...

36 hetes terhesség és óvodás beteg gyerek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A kérdés igazából az, hogy nagyon félek a hányás, hasmenéstől. Ott a környékén ez tombol most. A Kisfiam itthon volt a héten mert köhögött és kötőhártya gyulladása is lett. Nem is volt olyan vészes. Hamar meggyógyult. Én viszont több mint egy honapja hol a torkom fáj, folyik az orrom vagy köhögök. Mindig vissza esek. Hallom , hogy az oviban a csoportban három gyerek is összehányta magát. Legutóbb Mikó a fiam ilyet kapott el ő hányt egyszer, én meg majd belehaltam. Ti vinnétek igy még az éven erre a pár napra oviba? Talán nem kapnánk el több nyavaját ha otthon tartanám.

De ha meg lesz a pici akkor sem lesz jobb a helyzet. Pont jön az influenza szezon.



2016. dec. 10. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi most vagyunk túl a hányós víruson a pár hetes babával és nehéz volt.
2016. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem engednem oviba. Influenza ellen pedig nincs oltasa a gyereknek??? Neked is be lehet adatni, mivel a 12. het utan vagy! Kismamaknak raadasul ingyenes.
2016. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ugyanez van!

Csütörtökön az egyik kislány hányt az oviban,elkapta a vírust!

Én tegnap nem vittem be,pont azért,hogy ne kapja el és hozza haza!

Mondták,hogy a fél csoport megbetegedett!

37. hétben vagyok,mi már szerintem nem megyünk!

Az influenza ellen én az oltást megkaptam,így a baba is és én is védve vagyunk!

2016. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. dec. 10. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem vinném már idén. Nálunk a nagy 4 éves ovis, a kicsi 2 és fél hónapos. Izgulok én is a hányós-hasmenéses nyavalya miatt...eddig csak köhögős takonykór jött szerencsére.
2016. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eloszor is nyugodj meg a hanyas-hasmenes virus semmit nem fog a babanak ártani(már ha meg benn van,ha elkapnatok)en 38 hetes voltam ,mikor hazahoztak a gyerekek...cefetul voltam két napig,ennyi történt..a baba pedig kiirt nap utan született

De amugy szerintem en sem vinnem a helyedben.

2016. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én mikor legutobb elkaptam egész éjjel hánytam a laborba a wcbe meg ment a hasam. Annyira ne tudtam abbahagyni a hányást , hogy az agyam nem kapott elég oxigént és lebénult mindenem vagy 10 percre. Meg sem tudtam mozdulni. Nagyon megijedtunk abférjemmel. Mégegyszer nem szeretném ezt átélni , főleg ilyen nagy pocakkal.

Sajnos én ha valamit elkapok a gyerektöl, nagyon beteg tudok lenni.

Utolsó Köszi neked is!

2016. dec. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!