Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenétek egy kis erőt...

Segitenétek egy kis erőt gyüjteni? 5+3hetes Kíváncsi vagyok hogy ki hogy élte meg a vizsgálatokat!

Figyelt kérdés

Túl vagyok a kezdeti nehézségeken és ma végre kértem időpontot. El sem hiszem hogy rávettem magam. 23 vagyok és eddig soha nem voltam nőgyogyásznál, soha nem volt semmilyen gondom. És mivel 8éve vagyok a párommal így fog.gátló sem kellett, mivel tudtunk vigyázni( amíg nem akartunk bababót).

Persze más dokitól is parázok úgyhogy ez a terhesség nagy kihívás lesz nekem.

Fél éve volt egy 7 hetes vetélésem valószínűleg, de annyira megviselt hogy hetekig csak dolgozni jártam, alíg ettem mégis rámjött 10 kg.

Így most nagyon félek, el sem hiszem hogy végre megmaradt és annyira erős a második csíkom mint az első.(fél éve alig volt látható a vérzés előtt).



2016. dec. 12. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Elég baj az, hogy annyira tojtál az egészségedbe, hogy még az évenként 1x-i rákszűrésre se jártál el. Nem fognak érte megdicsérni. Nem csak fogamzásgátlóért kell nődokihoz menni.
2016. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Egek, akkor te most a vetélés után sem voltál orvosnál??? Még most esik le. Ha ilyen felelőtlen vagy, el kéne gondolkodni nagyon erősen, hogy való-e neked egy gyerek.
2016. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Amikor elvetéltél akkor sem mentél orvoshoz?
2016. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
84%

Szia kérdező .

Nekem is volt màr vetélésem sajnos a nyàron .

22 vagyok .

Ne izgulj az orvosok miatt !!!!

Rutin vizsgàlatok és fàjni se fog !!!

10hetes vagyok most .

Gratulàlok nektek !!

2016. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha lány lesz, akkor nehogy ezt a felelőtlen viselkedést tanítsd neki!

Nem azért megyünk minden évben rákszűrésre, mert baj van, hanem azért, hogy ne legyen! Tudtad, hogy a rákba bele lehet halni?

Á, nem is mondom tovább, megvan most a véleményem. Más országban összetenné a két kezét a nő, ha évente el tudna jutni orvoshoz.

2016. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Először is szégyeld magad, az egészséged sőt az életed is múlhat pl a rákszűrésen. Vetélés után nem jártál orvosnál? Azért ez elég felelőtlen dolog, mert abba is bele lehet halni :S


Na de hidd el a dokik nem fognak piszkálni, szépen megvizsgálnak, nem fáj, oda se kell nézni, amúgy is jobban fog érdekelni mit látsz a monitoron :) Egy csöppnyi foltocskát egy piciny boldogságot. Hidd el a doki hidegen fog hagyni :)


Jó egészséget és szedd össze magad! Ez fontos.

2016. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a bajotok, de nem vagytok a helyemben. És voltam dokinál utána 1x de nem egyből. És képzeljétek csak el hogy a nők több mint fele nem jár.

És hogy ne ítélkezetek elmondom hogy rohadt nehéz gyermekkorom volt. Nem tudom miért ítélkeztek, már csak azért sem mert iszonyatosan doki ellenes vagyok. Háziorvos egy évben egyszer csináltat mindenféle labort. Már kiderült volna ha bajom van.

2016. dec. 12. 18:32
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4es és 6os.
2016. dec. 12. 18:34
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem jársz rákszűrésre, mert nehéz gyerekkorod volt?


És ha most kiderül majd, h el kell vetetned a várva várt kisbabádat, mert van valami kikezeletlen bajod? Nem, a vérvétel nem mutat ki minden betegséget, az eszem megáll, milyen magabiztosan írod a butaságokat.

2016. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező! Ne haragudj, de nem jogos a felháborodásod. Amikor valaki gyereket akar, az a minimum, hogy előtte elmegy a nőgyógyászhoz rákszűrésre. Amúgy a vizsgálatok nem fájdalmasak. Nekem mindig csak ultrahangot néztek eddig, mert volt friss rákszűrés eredményem. Neked valószínű, hogy fognak csinálni egy rákszűrést, ami nem fájdalmas, csak egy kicsit kellemetlen. Kérlek, hogy a babád érdekében küzd le a félelmedet, és minden kötelező vizsgálatra, vérvételre menj el. 18 hetes kismama
2016. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!