Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen 24mm-es petezsak nem...

6hetesen 24mm-es petezsak nem tul nagy?

Figyelt kérdés
24mm-es petezsakot latott az orvos üresen. . szerintetek nem.tul nagy. . igy hogy üres teljesen? nektek 6hetes terhesen milyen mereteitek voltak? üresen is maradhat? kicsit feszült vagyokez miatt. az orvos semmirol sem tajekoztatott. azt se mondta hogy ne aggodjak aztse hogy igen. segitsetek legyszives.
2016. dec. 12. 19:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor még üres volt, akkor 8mm volt a petezsák,5+0 hetesen. 6+5 hetesen voltam legközelebb,akkor 32 mm petezsák, 6mm embrióval és szívműködéssel. Nem tudom, gond lehet-e, hogy neked még üres, de drukklok, hogy minden rendben legyen!!!
2016. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azt kihagytam, hogy az előző terhességem tavasszal műtéttel fejezték be, mert vérezgettem és 9x15 mm-es petezsákom volt üresen. De a műtét után két hónappal újra pozi lett a teszt, és azóta minden oké, 30 hetes vagyok! Próbálj pozitív maradni! Mikorra hívott vissza?
2016. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem 12mm volt 5hetesen és üres volt,de nekem elment...
2016. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Akkor nemsoka meg születik a kis babad :) gratulalok :) köszönöm a valaszod. :) #3as valaszolo sajnalom. es hanyadik héten veteltel el ha szabad kerdeznem ? :/ sajnalom nagyon. :(
2016. dec. 12. 20:17
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen nem kell megijedni, hogy nem lat meg benne semmit. Nekem is csak 7+2nél látták először a babát. 6 hetesen még a szikhólyag se latszodott. A 24 mm eleg nagy viszont. Biztos, hogy 6 hetes vagy? 7 hetesnek mar jobb lenne ez a meret, de akkor meg az az aggaszto, hogy meg mindig nem latni a magzatot.
2016. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta. vagyis azt irta a papiromra 6hetes terhes. ennyit. de utolso menzesz alapjan pedig ahogy en szamoltam 8hetes lennek. Nem.értem miert nem tajekoztatott engem. hiaba kerdeztem ram sem figyelt. :(
2016. dec. 12. 20:29
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
És az tudod, hogy kb. mikor foganhatott? Mert ha tényleg 8 hetes vagy, és csak 6-ot mért, az sajnos elég rossz jel. De azért ne add fel, lehet, hogy nem középidőben sikerült.
2016. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincsen. mivel megcsak fél éve probalkozunk. Nem figyeltem annyira erre. Jön ha akar ugy voltam vele. :) nyaron volt egy vetelesem 5hetesen kb. akkor voltam orvosnal mikor elveteltem szoval nem tudom ott mekkora meretek voltak. vagyis nem tudom ehhez hasonlitani. akkor szerintetek nagy esellyel veteles lesz? :/
2016. dec. 12. 20:39
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért aki próbálkozik és túl van egy vetélésen, jobban is figyelhetne a ciklusára...

5 hét 5 naposan a crl 3,4 mm volt szikhólyaggal és pulzálással. Nyilván ilyen korán nem mindekinek van ilyen eredménye, de nálad aggasztó, hogy elvileg 8 hetes vagy, közben 6-ot mérnek és alig látszik valami.

2016. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen vetéltem el.

Próbálj meg nyugodni és inkább keress egy másik orvost.

Hátha az mond is valamit.

2016. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!