Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inkontinencia? Ez a terhesség...

Inkontinencia? Ez a terhesség vele járója vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.37 hetes terhes vagyok. Ma reggel bepisiltem és azóta sem tudom tartani. Folyton becsorog, ha mozgok egy kicsit, vagy köhögök, ami most egyébként is sűrű, mert náthás vagyok.
2016. dec. 14. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálad ezek szerint igen.

Másnak meg szülés után alakul ki.

Ha szerencséd van, csak a hólyagod nyomja annyira és a szüléssel elmúlik. Ha nem, akkor utána is fennáll majd változó ideig.

2016. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, vele jár :( de már nem sokáig kell kibírnod :) javasolt ilyenkor már tena lady betétet használni. Van, akinek csak 1-2 csepp szokott jelentkezni, az ilyen "szerencsésebbeknek" sima tisztasági betét is felfogja, vagy akár egy papírzsepi, ha épp más nincs kéznél...
2016. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megnyugodtam. A betéte már megvettem a szülés utáni vérzéshez, de veszek még akkor :D és azt nem tudjátok véletlen, hogy ilyenkor még mennyi idő mire megérkezik? :)
2016. dec. 14. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukámnak is volt a vége felé. Szülés után minden rendeződött. 25-30 év eltelt, azóta sem semmi ilyen problémája. :)


Remélem én megúszom majd.

13hkm

2016. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben, örülök, köszi a választ. :)
2016. dec. 14. 12:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ez jelentheti azt, h a napokban szülök?
2016. dec. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!