Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inkontinencia terhesen!? Hogy...

Inkontinencia terhesen!? Hogy viselitek terhesen? Mit tudtok tenni ellene fizikailag? Lelkileg hogy dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés
Sajnos engem utol ért és zavar. Tudom intim torna, de ezen felül mit tehetek? Milyen tisztasági betétet használtok? Esetleg TenaLady betétet vegyek? Sajnos kijött nyárra az allergiám, és erös tüsszögéskor becsurog. Valami tényleg hasznos tanács? 24 hkm

2014. jún. 13. 06:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó hamar kijött, nálam csak szülés után. Edzeni kezdtem, akkor múlt el.
2014. jún. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hat en semmi jot nem tudok mondani. Egyszer egy terhes kolleganom meselte, hogy ugy nevetett valamin, hogy majdnem bepisilt. En meg azt valaszoltam, hogy meg par het es be is fogsz.. Nevetett, de mondtam,hogy nem vicceltem, ezt komolyan mondtam.


Minden tusszentes elott raktam keresztbe a labam es szoritottam. Az allergias-kohogos idoszak maga volt a halal...

2014. jún. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipoben jarok... Intim tornat akkor szabad csinalni? En azt hallottam ilyen idos terhesen nem tesz jot. En sima carefree tisztasagi betetet haznalok es napi 3x cserelem. Az szokott segiteni ha felorankent max elmegyek pisilni mert azt vettem eszre, ha uresebb a holyagom nem tortenik baj...

23 hkm

2014. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocs, hogy belekérdezek, de ha valaki császáros, annál is jelentkezik ez?
2014. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen probléma még nem volt, de valamelyik válaszoló kérdezte, hogy intim tornát lehet-e csinálni ilyenkor. IGEN! csak bizonyos pozitúrákat változtatni kell az eredetihez képest, illetve picit néha másra kell koncentrálni. Nálunk a tréner kifejezetten kismamáknak is tart foglalkozást. Pl most én is ilyenre járok, csupa kismama és közben mondja, hogy ugye eredetileg hogy kellene, de kismamaként hogy csináljuk. És ez még a szülésnél is segít akkor.
2014. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én csaszaros voltam és a katéter szaraz felhelyezése ota sajnos van...:(
2014. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Intimtorna, és igen terhesen is lehet, mi a kismamatornán is szoktuk csinálni.
2014. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én is allergiás vagyok, és a tüsszőgőrohamoknál ne tudjátok meg... van, hogy szinte ájulásig, elszédülésig tüsszögök, de amikor elkezdődik, akkor már igyekszek rácsücsülni a WC-re is.

Intimtornát lehet csinálni, de semmiképp sem otthon magadtól, hanem egy szakembernek kéne megmutatni, hogy mit hogy szabad kismamaként, mert a sima intimtorna ha jól tudom úgy mozgathat meg, hogy méhösszehúzdásokat, vérbőséget okozhat.

2014. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert nekem se terhesség alatt, se szülés után nem volt ilyen gondom. Pedig elég komplikált szülés volt, kifelé igyekvő baba feje mellett benyúlt az orvos, vákuumsapkát is beerőltették, utána szintén nyúlkált az orvos. A szülés után kb 5 centivel kijjebb volt a duzzanat miatt az egész alvázam.
2014. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Előszedtem az intimtorna könyvem és van benne tanács melyik pózban szabad csinálni. Oldalt fekve.

Sajnos nekem volt már hogy fehérneműt kellett cserélni a tisztasági betét nem volt elég. Lehet keresek valami nedvszívóbbat. Én Libresse Naturalt használok, próbálom sűrűbben cserélni.

2014. jún. 17. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!