Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elmondanátok a családnak...

Ti elmondanátok a családnak Karácsonykor?

Figyelt kérdés

Lombikunk volt. Mai UH (7+5) 9,5 és 9,8mm CRL, mindkét baba pulzál (6 nappal ezelőtt 4,7 és 5,8 mm voltak, már akkor is szívhanggal). A szülők és a testvéremék tudják, hogy sikerült. De ők is 1 babáról tudnak, pedig 2 van :)

Ti elmondanátok Nekik és a nagyszülőknek, hogy ikrek lesznek? Vagy még korai? Én még mindig csak uh-tól uh-ig tudok gondolkodni. Alapjáraton nem mondanék semmit a 12. hétig, de Karácsonykor nagyon különleges ajándék lenne, és hatalmas boldogság...


2016. dec. 14. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2016. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én a szüleimnek, párom szüleinek és tesómnak elmondanám (karácsonytól függetlenül), mert jó a kapcsolatunk.
2016. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Miért ne tennéd?

Attól félsz, hogy esetleg az egyik elmegy? Ha már a terhességről tudnak a 12. hét előtt, gondolom egy vetélésbe (ne legyen!) is beavatnád őket.

2016. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

En elmondanam. De ez szerintem a kapcsolattol fugg. Nyilvan, ha mar magarol a terhessegrol tudnak, akkor joban vagytok.

Drukkolok, hogy mindket baba megmaradjon es hogy rendben legyen a terhesseged.

2016. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor mondd el, ha baj esetén utólag mindenképpen elmondanád. Sok szerencsét! :)
2016. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Én elmondanám. Tudtak a vetélésemről, sőt a tesóm vitt be a kórházba. Volt egy másik terhességem is, ami a jóval a 12. hét után szakadt meg...Előtte sem hittem ebbe a 12. hétig ne mondjuk senkinek, valahogy bennem azt az érzést keltette, mintha eleve arra készülnénk, hogy baj lesz. Akik hozzánk közel álltak, mellettünk voltak akkor is, mikor gond volt...nekem ez így természetes. Persze akiinek úgy esik jól, hogy csak a 12. hét után mondják el, nekik is igazuk van. Nekem segített a tudat, hogy a szüleim, tesómék drukkolnak, hogy minden rendben legyen. Gratulálok a két babához, kívánok jó egészséget, problémamentes várandósságot!

22hkm

2016. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 12 hetes "szabaly" inkabb a nagy nyilvanossagnak szol. Pl sok volt osztalytarsam jelzi valamilyen cuki fotoval hogy babat var. Ha az ember boldog orul szivesen megosztja massal oromet, de ha valami baj van azt nem biztos hogy barkinek elmondaná... ezert szoktak ezzel varni nem pedig azert mert ez babona vagy szokas... reszemrol erzelmi indittatasa van ennek.
2016. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nagyon gratulálok! :-)

Én tuti nem tudnám magamban tartani, 5 éve próbálkozunk.

Valami olyan meglepit csempésznék az ajándékba, ami erre utal!

Mi januárba kezdjük a lombikot.

Ha van időd leírhatnád, hol miként zajlott a beültetés (hanyadik, költségek, várakozási idő...).

Köszi!

Jó egészséget, boldog babák várást! :-)

Boldog karácsonyt kívánok!

2016. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!