Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok! Még...

5 hetes kismama vagyok! Még csak a páromnak mondtam el, miután pozitív lett a teszt 1 év próbálkozás után. Ti hogy mondanátok el a családnak karácsonykor? Adjatok valami ötletet!

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én anno megmutattam az ultrahangképet anyósomnak a kis pöttyről, hogy ott az unokája :) Nem valami kreatív, de én így oldottam meg :) szerintem ajándéknak is jó, borítékba beletenni a képet, és átadni leendő nagyszülőknek :)
2015. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi becsomagoltuk egy pár kiscipőt 2 csomagba és egyiket anyuék másikat anyósomék kapták. Amikor apu kibontotta, gőze nem volt róla, hogy miért kapnak ilyet, anyukám egyből levágta, ahogy anyós is. :)
2015. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mesélj nekem nagymami cimű mesekönyvet adtunk ajándékba.
2015. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a anyukámnak vettünk egy könyvet: hogyan legyek jó nagymama? és beletettük könyvjelzőnek az UH fotót. Kicsit rá kellett vezetni, a fa alatt, hogy ugyan nyissa már ki a könyvet, de volt nagy öröm mikor megtalálta a könyvjelzőt és leesett neki....


anyósoméknál a fára akasztottuk dísznek a kinyomtatott uh-t (csináltam belőle egy karácsonyi papírdíszt). Ezt tavaly mikor itt leírtam, ki...ta a bisztosítékot, hogy milyen morbid...azóta se értem miért...szóval mivel ő már gyakorlott nagymama könyvet nem vehetettünk...mikor leültünk a fa alá és már mindent kibontottunk, akkor mondtuk hogy van ott még valami ajándék a fán...akkor meglátták a díszt, kicsomagolták és szintén volt nagy öröm.

2015. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jaaaj de jó! Nagyon jó ötlet anyának ez a könyv. Első unokája lesz :)

Bár eszembe jutott az az ötlet is, hogy egy üdvözlő lapot írok a leendő kisunokájuk nevében!:)

2015. dec. 9. 18:04
 6/14 anonim ***** válasza:
az is ötletes.
2015. dec. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

vannak ilyen műanyag, két félbe szedhető gömbök, amit fel lehet akasztani. Én abba tennék egy kis zoknit és kibélelném vattával, mintha hó lenne, mehet fel a fára, majd csak észre veszik, hogy van ott valami oda nem illő :)


[link]


(én ezt tettem volna, de sajna becsapott a pozitív teszt :( )

2015. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A napokan láttam egy vidit, amiben egy amerikai pár úgy mondta el a nagyszülőknek, hogy leültették őket..bekellett fognijuk a fülüket és szájról leolvasni, hogy nagyszülők lesznek..

Mindezt ha a párod felveszi, még meg is marad emlékbe, hogy hogy reagáltak :D

2015. dec. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Láttam egy videót, amiben a szülők (nagyszülők) pólót kaptak karácsonyra, a világ legjobb nagypapája és a világ legjobb nagy mamája felirattal. Ebből tudták meg, mi a helyzet. :)
2015. dec. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagymama,nagypapa feliratú bögre is jó lehet. :)
2015. dec. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!