Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, fáj az...

14 hetes vagyok, fáj az együttlét. Miért és meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Azt olvasgattam, hogy a második trimrszterben visszajön a szexuális étvágy (eddig nem kivántam).

Most már szeretnék a férjemmel együtt lenni, de sajnos ha beteszi nagyon fáj a hüvelyem.

Ez mitől lehet? Mi segíthet? Ez azt jelenti, hogy terhességem alatt már nem is lesz jobb?

Tapasztalat?


2016. dec. 15. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatomnak nem fogsz örülni, végig így maradt. Szülés után viszont nyomtalanul eltűnt.
2016. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vegig fajt.
2016. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hm, ez nem túl bíztató! :( köszi a válaszokat!
2016. dec. 15. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is fáj :( mi az "ajtón kopogtatós" módszert alkalmazzuk, vagyis nem teszi be mélyen, éppen csak "egy lépésre a bejárattól"
2016. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Mindkét terhességem alatt végig fájt, nem esett jól. Szülések után helyreállt.
2016. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szint úgy, mi együtt sem vagyunk pozi tesztől! És ez terhrsség elöre haladtával nekem rosszabb lett! Még kupot is kaptam dokitól azt sem tudtam felrakni. Pedig benedvesítettem!
2016. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nincs tapasztalatom, teszt óta nem voltunk együtt 7 hetes vagyok, de inkább félek mint megijedek...

Olvastam róla, hogy azért lesz fájdalmas, mert vérbő a hüvely és így szűkebb a hely, ezért a fájdalom legtöbbször :S Ha apának nagy akkor peche van :)

2016. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha odafigyel a pasid, nem fog fájni. Nem kell tövig benyomni,mert akkor tényleg kellemetlen.
2016. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bízom benne hogy jobb lesz. Ha nem, akkor nem.. csak a babánknak ne legyen semmi baja!! Érte bármit.
2016. dec. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!