Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes olyan sportkocsit...

Érdemes olyan sportkocsit választani télen születendő babának amely vizszintesen dönthető?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyen az kérem írjon, hogy kényelmes-e, vagy ne is gondolkodjak ilyenben ..:-)
2008. okt. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Télen születendő babának sportkocsit tavasszal vegyél. most mélykocsira lesz szüksége. Egyenlőre felesleges beruházás.
2008. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mélykocsi helyett javasolták nekem, és lábzsákkal természetesen.
2008. okt. 7. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a nagyobbik gyerekem téli születésű, és nekünk a legjobban a bergon kocsi vált be, amit később sportkocsiként is használhatsz. Nagyon téliesíthető, tágas kocsi (sok takaró is elfér benne) és elmegy akármekkora hóbuckákon is. Egyetlen hátránya, hogy baromi nehéz (bár kategóriájában könnyűnek számít) tehát villamosozni, buszozni nem egy élmény vele, bár szerintem egyikkel sem az. Nekem most két éves a fiam, reggel abba ül meginni a kakaóját, és most is kényelmesen elfér benne. Igaz, most már a tesója használja inkább. :)



Judy

2008. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én itt vettem babakocsit: www.babaeden.hu

Télapó hozza a babámat, és nagyon szimpatikusak voltak ezek a babakocsik, mert olyan jó melegnek tűnnek, van hozzá lábzsák is, mózeskosár is. És nyáron is jó lesz, mert sportkocsinak is lehet majd használni.

Nézd meg a képeket róla a honlapon (Herry 1).

Remélem tényleg olyan klassz lesz, mint amit most gondolok róla!!

Üdv, 31 hetes kismami

2008. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Herry 1-es babakocsink van, nem a fújtathatós kerekű. A lányom 21 hónapos, de még mindig belefér. Nem volt drága (a brendonodhoz képest), nagykerben vettük. Meg vagyok elégedve, mert van hozzá mózeskosár, táska, lábzsák, esővédő, szúnyogháló, és később sportkocsiként is használható. Persze nem kellett volna mindent megvenni hozzá, de ezeket lehet kapni. Viszont babahordózó nem tehető bele, de nekünk volt használtan, ezért nem is olyat kerestünk.

Ha valami negatívumot kell mondanom, akkor ez: ha a baba a menetirány fele nézve ül, nehezebben irányítható, mint fordítva.

Vagyis a kérdésedre válaszolva: Olyan kocsit vegyél, ami téliesíthető, és mindenképpen dönthető legyen vízszintesig, mert ülve aludni neked is kényelmetlenebb lenne.

2008. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Mindenkinek boldog babavárást, és könnyű szülést!

2008. okt. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!