Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron pótlást kaptam,...

Progeszteron pótlást kaptam, amit a 12. hétig szednem kell. Mellette nem szabad házaséletet élni. Ez pontosan mit jelent? Csak a "normál" együttlét tiltott, az egyéb kényeztetés pedig szabad, vagy semmit sem csinálhatunk?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az orvostól kellene megkerdezned. Az orgazmus maga is lehet ártalmas, mert méhösszehúzódást okoz. Akkor nyilván neked semmi nem lehet, max a ferjedet kenyezteted.

Ha huvelyi progit kapsz, akkor lehet, hogy csak a behatolás tilos.

Inkább kérdezz rá!

2016. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is a 12. hetig kellett szednem, a behatolas tilos volt. De az orgazmustol semmi bajom nem lett, mar nagyon kivantam a ferjem.

Udv 28 hkm

2016. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is kaptam a dokitol progeszteront,de nekem egy szóval sem mondta hogy tilos lenne a szex
2016. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem merek kockáztatni, ezt ki lehet bírni. Ahogy olvastam, az orgazmus is méhösszehúzódásokat okozhat.
2016. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hüvely tablettát kaptam. Szerintem azért nem szabad együtt lenni. Hát, nyilván nem fogok belehalni, már "csak" 1 hónap van hátra a szedéséből, de nagyon nehéz :( Annyira vonzó a férjem, annyira szét tudnám marcangolni :)))) megőrülök, hogy nem szabad, így meg persze, hogy még jobban izgatja a fantáziámat, mert tiltott gyümölcs, de a babánk az első és ha nem szabad, akkor nem szabad. Csak hát, 14 év alatt maximum egy hét volt, amit kihagytunk, hónapokat pedig soha :$
2016. dec. 16. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én mit szoljak! Első 12 hétbe úgy jártam mint te! Aztán jött egy gombás fertőzésem, meg le is betegettem! Aztán 23 hétől közölte az orvos nyilik a méhszály, no szex! Gondoltam szuper eddig sem volt!
2016. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os, uhh, hát akkor semmi okom nyavalyogni! 9 hónapot nem tudom, hogy lehet kibírni úgy, hogy egymás mellett fekszetek le esténként. Én meg már egy hónap után kaparom a falat...
2016. dec. 16. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem javasolnám. Én nem tudtam, hogy az első trimeszterben az orgazmus vetélést okozhat. El is kezdtem vérezni, később elhalt a baba, missed ab. Pedig nem is voltam progeszteronos.
2016. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első 12hétben mért baj a méh összehúzódás,orgazmus? Mért okoz az első trimeszteren vetélést? Erről mástól még nem hallottam és nem találok róla a neten. Ti láttok erről valami? Köszi.
2016. dec. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2.babámmal 6 héttől 10hétig véreztem,12 hétig tilos volt a házasélet.Utána is csak óvatosan lehetett volna ha 13 hetesen nem kezdek megint vérezni...Ezek után 28 hetesen elkezdett nyilni a méhszáj innentől a végéig tilos volt...

Ki lehet bírni ha a baba egészsége a tét.

2016. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!