Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesseg elejen tapasztalta...

A terhesseg elejen tapasztaltatok olyan tuneteket, mintha influenzasok lennetek?

Figyelt kérdés

Csak par napja teszteltem pozitivat es eddig max annyit ereztem, hogy jobban alszom.

De tegnap ota "betegnek" erzem magam. Tipikusan olyan, mintha lazas lennek, vagy influenzas. Vegtagfajdalom, hatfajas, olyan, mintha le lennek gyengulve, meg lazas erzesem is van. De nem vagyok lazas, nem is vagyok megfazva, se a torkom nem faj, se semmi egyeb.

Megis ha tehetnem, akkor visszafekudnek az agyba, mert alig birom csinalni a dolgomat.

Regebben olvastam mar valahol, hogy lehet ilyen erzes a terhesseg miatt, de eddig soha sem tapasztaltam, pedig ez mar az 5. terhessegem.


Tenyleg van ilyen? Ez csak a terhesseg legelejen jellemzo, vagy eltart hetekig?


2016. dec. 18. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem függ össze a terhességgel, simán bujkálhat benned valami, szezonja van sajnos.
2016. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remelem hogy nem, be vagyok oltva mar vagy ket honapja es kb 8 eve nem voltam influenzas, amiota oltatom magam minden evben.
2016. dec. 18. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindket terhessegemnel volt ilyen erzesem.Az, hogy meddig tart nem tudom. Mert az elsonel 6hetesen derult ki, hogy terhes vagyok - raadasul mehenkivuli, fejfajas,derekfajas es olyan merteku faradtsag volt jellemzo, hogy ilyet meg eletemben nem ereztem... A masik terhessseg 9hetig tartott es ott is volt ez a beteg leszek erzes.. Ha jol emlekszem inkabb csak ugy a 7.hetig intenziven. Nem tudom visszatert volna e kesobb vagy a missed ab befolyasolta e.
2016. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom h lehet ilyen tüneted! Sztem pihenj sokat ha teheted, lehet így jelez a szervezted h erre van szükséged!
2016. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem attól lehet, hogy megemelkedett a hőd a terhesség miatt, viszont a szervezeted hőemelkedésnek érzi.
2016. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is totál ilyen volt az első terhességem, konkrétan betegnek éreztem magam, sajnos elment az a baba, én akkor nem pihentem eleget, uh neked ajánlom h pihengess sokat
2016. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!